نخستین برنامه ضیافت افطاری دانش آموزان پسر روزه اولی توسط آموزش و پرورش میاندوآب و با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان میاندوآب در مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد.
ضیافت افطار برای دانش آموزان روزه اولی میاندوآب
برای نخستین بار در میاندوآب دانش آموزان پسر روزه اولی توسط آموزش و پرورش میاندوآب به ضیافت افطاری دعوت شدند و رسیدن به سن تکلیف را جشن گرفتند.
  • یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 14:13
رسولی مدیرعامل راه آهن ایران، فرماندار شهرستان میاندوآب، مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی و محبی نیا نماینده مردم منطقه در مجلس از ایستگاه راه آهن میاندوآب بازدید کردند.
مدیر عامل راه آهن ایران از ایستگاه میاندوآب بازدید کرد
مدیرعامل راه آهن ایران : ایستگاه میاندوآب هنوز تحویل قطعی به دستگاه بهره بردار نشده است، در جلساتی که خواهیم داشت، مشکلات را بررسی و حل خواهیم کرد.
  • یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 14:03
مهدی قهرمانی، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب از پروژه های و سازه های آبخیزداری اجرا شده در روستاهای ینگجه و زارنجی بازدید کرد.
بازدید فرماندارمیاندوآب از پروژه ها و سازه های آبخیزداری اجرا شده توسط منابع طبیعی
فرماندار میاندوآب : کاشت نهال های گردو، سنجد و بادام در 15 هکتار، کپی‌ کاری در 132 هکتار، اجرای سازه‌های مکانیکی آبخیزداری با ظرفیت550 متر مکعب و تحویل و نصب 10دستگاه آبگرمکن خورشیدی پروژه های آبخیزداری منابع طبیعی در روستاهای زارنجی و ینگجه شهرستان میاندوآب هستند که در حال اجرا می باشند.
  • یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 13:04
مهدی قهرمانی،فرماندارویژه شهرستان میاندوآب درمعیت دکتر محبی نیا نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار با وزیر نیرو، مشکلات و درخواست های مردم شهرستان را مطرح نمودند.
دیدار مهدی قهرمانی فرماندارویژه شهرستان میاندوآب با وزیر نیرو
فرماندار میاندوآب: مجتمع آب شرب 81 روستایی شهید باکری، احداث و گسترش کانالهای انتقال آب در دشت میاندوآب، تخصیص آب شرب از تصفیه خانه تبریز به شهرستان میاندوآب و احداث شبکه فاضلاب شهری بویژه در ساحل راست زرینه رود از مهمترین درخواستهای اهالی شهرستان از وزیر محترم نیرو است.
  • سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 ساعت 11:46
جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا با هدف پیگیری مصوبات جلسات قبل و بررسی وضعیت آبیاری های قطره ای ، بارانی و تحت فشار منطقه میاندوآب برگزار شد.
جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان میاندوآب برگزار شد.
  • دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ساعت 10:15
جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت میاندوآب با هدف برنامه ریزی برای گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهربه ریاست مریم مسرت معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب برگزار شد
جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان میاندوآب برگزار شد.
مریم مسرت، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار: فرهنگ و ادب هر ملتی سرمایه بی نظیری برای تثبیت نظام ارزشی و کسب استقلال و هویت جوانان و نوجوانان آن ملت است.
  • یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 ساعت 13:58
جلسه ستاد گرامیداشت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان میاندوآب برگزار شد.
جلسه ستاد گرامیداشت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در شهرستان میاندوآب برگزار شد.
فرماندار میاندوآب: برگزاری نشست های تبیین گفتمان حضرت امام خمینی(ره)، محافل ختم قرآن در مساجد، چاپ و توزیع ویژه نامه در مورد زندگینامه و وصیتنامه حضرت امام خمینی(ره)، فضاسازی فرهنگی، برگزاری مسابقات ورزشی، نمایشگاه کتاب، ایستگاه صلواتی پس از افطار و درج پیام در پیام رسان های داخلی برنامه های ستاد ارتحال در شهرستان میاندوآب خداهند بود.
  • یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 ساعت 13:03
مهدی قهرمانی، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب به اتفاق ریاست کمیته امداد از روند پیشرفت مسکن های در حال ساخت مددجدیان تحت پوشش این نهاد درروستاهای محروم بخش باروق بازدید کرد
12 واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی(ره) در روستاهای محروم و صعب العبور بخش باروق میاندوآب در حال ساخت است.
فرماندار میاندوآب: در حال حاضر 12 واحد مسکن مددجویی در روستاهای حاجی کندی، حیدرباغی، اولامچی، نخطالو و تک آغاج از توابع بخش باروق میاندوآب مراحل پایانی ساخت را می گذرانند و دراسرع وقت آماده و در اختیار مددجویان قرار خواهند گرفت.
  • پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398 ساعت 10:09
کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز شهرستان میاندوآب با دستور کار تسریع در فراگیرنمودن طرح سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا به ریاست مریم مسرت ، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب برگزار شد.
طرح سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا در شهرستان میاندوآب با جدیت پیگیری و اجرا می شود
مریم مسرت؛ معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب: مهمترین هدف از اجرای سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا، این است که در مواقع بحران بدانیم در انبارهای شهرستان چقدر کالای اساسی داریم تا بتوانیم آخرین وضعیت کالا را در شهرستان خودمان مورد بررسی قرار دهیم.
  • چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 ساعت 12:36
اولین همایش هم اندیشی طرح آمایش شهرستان میاندوآب با حضور فرماندار، روسای ادارات و جمعی از صاحب نظران و اساتید دانشگاههای این شهرستان، برگزار شد.
اولین همایش هم اندیشی طرح آمایش شهرستان میاندوآب برگزار شد
همایش هم اندیشی طرح آمایش شهرستان میاندوآب برای اولین بار در سطح شهرستان های استان آذربایجان غربی با هدف بررسی و تدوین قابلیت ها، نقاط قوت و ضعف توسعه شهرستان باحضور فرماندار، مسئولین ادارات و جمعی از صاحب نظران و اساتید دانشگاه های میاندوآب برگزار شد.
  • سه شنبه 24 اردیبهشت 1398 ساعت 13:46