جلسه شورای ترافیک شهرستان میاندوآب به ریاست ناصر سلمان زاده معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار وبا حضور اعضای این شورا به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
جلسه شورای ترافیک شهرستان میاندوآب برگزار شد.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:35
در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق همایشی با حضور فرماندار، مدیریت امور برق و جمعی از صنعتگران شهرستان میاندوآب برگزار گردید
همایش مدیریت مصرف برق، ویژه مشترکین اداری و صنعتی شهرستان میاندوآب برگزار شد
فرماندار میاندوآب: سرانه مصرف حامل های انرژی در ایران نسبت به جهان، بسیار بالاتر است. دانستن اینکه تولید یک کیلو وات برق هزار دلار هزینه دربردارد اهمیت تدوین برنامه ای جامع و کامل برای ارتقای فرهنگ مصرف و بهینه سازی مصرف برق در صنایع تولیدی و صنعتی را بیشتر نمایان می سازد.
  • یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 ساعت 14:03
مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب به همراه کارشناسان فنی فرمانداری میاندوآب از روند بازسازی جاده میاندوآب – بوکان بازدید کرد.
آغاز عملیات بازسازی و روکش آسفالت محور میاندوآب – بوکان
فرماندار میاندوآب : حد فاصل میدان عاشورا تا سه راهی نوروزلو در محورمیاندوآب - بوکان، با صرف اعتبار 50میلیارد ریال در حال بازسازی و روکش آسفالت است و طی روزهای آتی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
  • یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 ساعت 12:43
هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی شهرستان میاندوآب همزمان با سایر شهرستانهای آذربایجان غربی و با حضور فرماندار برگزار شد.
هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
فرماندار میاندوآب:هدف نهایی فعالیت سازمان نظام مهندسی ، اعتلای مولفه های بهبود کیفیت ساخت و ساز و معماری شهری است.
  • شنبه 21 اردیبهشت 1398 ساعت 11:37
نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
قهرمانی فرماندار شهرستان میاندوآب: فرماندار شهرستان متعلق به هیچ جناح یا حزب خاصی نیست و خدمت به تمامی مردم شهرستان را باید سرلوحه کار قرار داده و از هیچ فرصتی برای خدمت به مردم دریغ ننماید/هرسرمایه گذاری که وارد شهرستان میاندوآب شود، بنده در خدمتش و خاک پایش خواهم بود.
  • دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ساعت 12:55
اولین نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب در سال 98 با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی، فرماندار میاندوآب و فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی: انتقاد باید سازنده و در چهارچوب قانون باشد/قهرمانی با توجه به سوابق درخشان در طول خدمت، به عنوان گزینه برتر برای شهرستان میاندوآب مطرح و انتخاب شد
  • دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ساعت 11:22
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی از ایستگاه راه آهن وپروژه های کمربندی شمالی و جاده میاندوآب- سرچم شهرستان میاندوآب بازدید کرد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی از پروژه های درحال ساخت شهرستان میاندوآب بازدید کرد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی: جاده ای که ساختش بیش از 25 سال طول کشیده است به جای اینکه زیر ترافیک باشد، متاسفانه حالت فرسایشی به خود گرفته و زمان بر شده است.
  • پنج شنبه 12 اردیبهشت 1398 ساعت 11:03
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور عصر سه شنبه از مراکز آموزش فنی و حرفه ای واحد برادران و خواهران میاندوآب بازدید کرد.
معاون وزیر کار ازمرکز آموزش فنی وحرفه ای میاندوآب بازدید کرد
پاک سرشت معاون وزیر کار: ماموریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سال جاری با تمرکز بر مساله مهارت نیروی کار، تقویت نیروی کار خواهد بود و بنا به تعبیر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی که مهارت نیروی کار را تحریم ناشدنی عنوان کردند، اصل مهارت آموزی مهمترین اولویت کاری سازمان در سال جاری است.
  • چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398 ساعت 09:20
دومین محموله کمک های مردمی شهرستان میاندوآب با حضور فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم منطقه در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستان میاندوآّب عازم مناطق سیل زده جنوبی کشور شد.
دومین مرحله کمک های مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده ارسال شد
فرماندار میاندوآب : دومین مرحله کمک های مردمی این شهرستان به مناطق سیل زده جنوبی کشور شامل: لوازم اقامت،مواد خوراکی و لوازم بهداشتی و کمک های نقدی به مبلغ 400میلیون ریال می باشد که کمکهای نقدی به حساب 99999 سازمان هلال احمر واریز شده است.
  • سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 ساعت 12:04
نشست آموزشی و هم اندیشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر جنوب آذربایجان غربی با حضور فرماندار میاندوآب برگزار شد.
در شهرستان میاندوآب 11 هزار و 400 نفر به عنوان سرپرست خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر هستند.
فرماندار میاندوآب: هم اکنون در شهرستان میاندوآب ۱۱ هزار و ۴۰۰ نفربه عنوان سرپرست خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر هستند که با توجه به جمعیت روستایی شهرستان میاندوآب آمار قابل قبولی نیست و امیدواریم با تلاش مضاعف و آگاهسازی مناسب تمام روستاییان منطقه از خدمات صندوق بیمه بهره مند شوند.
  • سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 ساعت 11:32