افتتاح مدرسه 6کلاسه در روستای اوچ تپه از توابع بخش مرکزی میاندوآب در چهلمین بهار آزادی
مدرسه 6 کلاسه شهید سهراب دولتخواه در روستای اوچ تپه شهرستان میاندوآب با حضور فرماندار، نماینده مردم منطقه در مجلس و اعضای شورای اداری این شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  • یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 16:46
کلنگ احداث ساختمان موزه باستان شناسی میاندوآب با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی، مدیرکل میراث فرهنگی، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان میاندوآب به زمین زده شد
عملیات توسعه و بازسازی موزه میاندوآب آغاز شد
ساختمان موزه جدید میاندوآب در زمینی به مساحت یکهزار و ۳۰۰ متر مربع با برآورد اعتبار ۴۰ میلیارد ریال در پنج طبقه اجرا می شود.
  • یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 16:42
سه طرح آموزشی، درمانی و خدماتی درشهرستان میاندوآب با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی به بهره برداری رسید
در دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ایران سه پروژه آموزشی، فرهنگی و درمانی با صرف ۸۰ میلیارد ریال اعتبار با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی، برخی مدیران کل و مسوولان شهرستانی عصر روز شنبه در میاندوآب به بهره برداری رسید.
  • یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 16:29
مراسم نواختن زنگ انقلاب و استقبال از آفتاب در شهرستان میاندوآب
زنگ انقلاب با حضور امام جمعه فرماندار، نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس و جمعی از مسئولین شهرستان میاندوآب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی امروز بصورت نمادین در مدرسه دخترانه شاهد راضیه نواخته شد.
  • یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 16:24
سخنرانی و ارائه گزارش توسط مهدی قهرمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در مصلای امام خمینی(ره)
58پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر هفتاد و هفت میلیارد تومان شامل پروژه های تولیدی، خدماتی، آموزشی، صنعتی و کشاورزی می باشد که از این رقم 8میلیارد در پروژه های جهاد کشاورزی، 4میلیارد و سیصد میلیون تومان در پروژه های شرکت آب و فاضلاب، 4میلیارد و سیصد میلیون تومان در حوزه احداث مدارس، 5/5 میلیارد در حوزه گاز رسانی ، بیش از 3 میلیارد در حوزه دهیاری های شهرستان و بیش از 30میلیارد تومان در حوزه سلامت شهرستان هزینه شده است .
  • یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 16:22
<< < 4 5 6