مراسم افتتاح نمادین این طرح ها امروز در روستای حاج حسن میاندوآب و با حضور فرماندار میاندوآب و جمعی ازمسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
افتتاح هفت طرح کشاورزی در شهرستان میاندوآب به مناسبت هفته جهاد کشاورزی و تجلیل از کشاورزان نمونه در هفته جهادکشاورزی
افتتاح هفت طرح کشاورزی در شهرستان میاندوآب به مناسبت هفته جهاد کشاورزی / تجلیل فرماندار میاندوآب از کشاورزان نمونه و بازنشستگان کشاورزی در آخرین روز از هفته جهاد کشاورزی
  • شنبه 1 تیر 1398 ساعت 12:50
دیدار با خانواده های معظم شهدای جهاد کشاورزی
به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با خانواده های معظم مجموعه جهاد کشاورزی دیدار بعمل آمد.
  • شنبه 1 تیر 1398 ساعت 12:47
پیام تسلیت فرماندار میاندوآب به مناسبت درگذشت همسر شهید والا مقام حسن زنده دل
فرماندار میاندوآب با صدور پیامی درگذشت همسر شهید والامقام حسن زنده دل را تسلیت گفت.
  • شنبه 1 تیر 1398 ساعت 12:45
نایب قهرمان لیگ جهانی کاراته با استقبال جمعی از مسئولین وارد زادگاهش میاندوآب شد.
مراسم استقبال با حضور جمعی از مسئولین شهرستان ، ورزشکاران و شهروندان میاندوآب روز سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۸ برگزار گردید
  • شنبه 1 تیر 1398 ساعت 12:41
پایان مسابقات فوتسال جام رمضان در شهرستان میاندوآب
مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان میاندوآب با حضور  فرماندار و روسای دادگستری، ورزش و جوانان، هیات فوتبال و پیشکسوتان شهرستان میاندوآب برگزارشد
  • شنبه 1 تیر 1398 ساعت 12:37
مدیرعامل شهرک های صنعتی آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان میاندوآب دیدار و گفتگو کرد.
شهرک صنعتی میاندوآب در حال تبدیل شدن به شهرک برتر و نمونه است.
بدهی واحدهای صنعتی آذربایجان غربی تا 80 درصد بخشیده می شود/5 واحد صنعتی راکد در شهرستان میاندوآب، احیا و به چرخه تولید بازگشته اند/ شهرک صنعتی میاندوآب یکی از مهمترین شهرک های صنعتی استان بوده و در حال تبدیل شدن به شهرک برتر و نمونه است.
  • چهارشنبه 22 خرداد 1398 ساعت 13:59
همزمان با آغاز هفته جهاد کشاورزی و گرامیداشت این ایام، مدیریت و جمعی از کارکنان جهادکشاورزی میاندوآب با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.
بهره برداری 7 از پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی و کشاورزی با اعتبار86371 میلیون ریال و اشتغالزایی 54 نفر به طور مستقیم و 79 نفر بطور غیر مستقیم همزمان با هفته جهاد کشاورزی در شهرستان میاندوآب
از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستائی و عشایری برای اجرای 90 طرح با اشتغالزایی 153 نفر، مبلغ نه میلیارد و سیصدو نود و چهار میلیون تومان تسهیلات در شهرستان میاندوآب پرداخت شده است/ بهره برداری از 7 پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی و کشاورزی با اعتبار86371 میلیون ریال و اشتغالزایی 54 نفر به طور مستقیم و 79 نفر بطور غیر مستقیم در هفته جهاد کشاورزی
  • چهارشنبه 22 خرداد 1398 ساعت 11:15
یک گروه فنی و متخصص امور شهرسازی و عمرانی در راستای تسهیل و سرعت بخشی به راه اندازی یک طرح تجاری و رفاهی در شهرستان میاندوآب تشکیل شود.
گروه فنی برای بررسی طرح سرمایه گذاری در میاندوآب راه اندازی می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی: این کمیته موظف است تا ظرف مدت ۱۵ تا ۲۰ روز طرح تجاری، رفاهی این شهرستان را بررسی و نتیجه را به کمیسیون ماده پنج شهرداری ارسال کند.
  • دوشنبه 20 خرداد 1398 ساعت 10:05
نخستین نشست ادبی شاعران و نویسندگان آذربایجان غربی با حضور بیش از ۱۰۰ شاعر و نویسنده از اورمیه، نقده و میاندوآب به میزبانی فرمانداری میاندوآب برگزار شد.
نخستین نشست ادبی شاعران و نویسندگان آذربایجان غربی به میزبانی میاندوآب برگزار شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت؛5 هزار تن کاغذ بین 30 نشریه فعال استان طی چند روز آینده توزیع خواهد شد، ممکن است کافی نباشد ولی از هیچ بهتر است و امیدواریم بتواند چرخ نشریات مکتوب را بچرخاند.
  • یکشنبه 19 خرداد 1398 ساعت 09:40
جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی و کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان میاندوآب، به ریاست مریم مسرت معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب با محوریت پیشگیری از خودکشی برگزار شد.
جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی و کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان میاندوآب برگزار شد
مریم مسرت، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب:امنیت مهمترین نیاز یک انسان و حداقل انتظاری است که یک فرد از جامعه دارد، آیا در کشور توانسته ایم سلسله مراتب نیازهای جامعه را ایجاد کنیم؟ /عدم تامین نیازهای ایمنی بزه کاری و ناهنجاری های مختلف در جامعه افزایش می دهد/ پیشران سند تحول بنیادین آموزش بوده است و به بُعد پرورشی اهمیتی داده نشده است، آموزش و پرورش فقط در زمینه آموزش سند تحول بنیادین خوب عمل کرده است.
  • دوشنبه 13 خرداد 1398 ساعت 10:31