جلسه کارگروه مبارزه با آسیب های اجتماعی شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار با محوریت پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر و دستور کار ارائه گزارش عملکرد آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، اداره زندان و روسای دانشگاههای میاندوآب برگزار شد
جلسه کارگروه مبارزه با آسیب های اجتماعی شهرستان میاندوآب برگزار شد
فرماندار میاندوآب: آگاهی دادن به خانواده ها از مهمترین عوامل پیشگیری از ابتلا به اعتیاد است /در جاهایی که سطح سواد پایین تر است خطر گرفتاری به مواد افیونی بیشتر است بر همین اساس آگاه سازی و پیشگیری مهمترین اقدام شورای مبارزه با مواد مخدر است/کسانی که بسوی مواد مخدر کشیده می شوند از عواقب آن آگاه نیستند، عرضه کنندگان این مواد نیز تنها بدنبال سود بیشتر هستند، باتوجه به گستردگی منطقه و پراکندگی روستاها باید اهتمام جدی تری به روستاها داشته باشیم
  • دوشنبه 13 خرداد 1398 ساعت 09:03
حضور پرشور و شعور مردم شهرستان میاندوآب در راهپیمایی روز جهانی قدس و آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان
گزارش تصویری / حضور پرشور مردم میاندوآب در راهپیمایی روز جهانی قدس
فرماندار میاندوآب: قدس فروشی نیست ، قدس قبله اول مسلمانان و مرکز آمال و آرزوهای مسلمانان جهان است
  • جمعه 10 خرداد 1398 ساعت 14:08
در راستای اجرای برنامه های مدیریت جامع تالاب نوروزلو و شروع فاز انجام اقدامات و اجرای عملی برنامه مدیریت تالاب ،اولین جلسه کمیته محلی این تالاب به ریاست ناصر سلمان زاده، معاون فرماندار میاندوآب برگزار شد.
اولین جلسه کمیته محلی تالاب نوروزلوی شهرستان میاندوآب برگزار شد
  • چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 14:40
نشست مشورتی دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی روستاها و بخشداران شهرستان میاندوآب با فرماندار برگزار شد
فرماندار میاندوآب: دهیاران در تمامی اقدامات خود قانون را سرلوحه کار خود قرار داده و با ساخت سازهای غیرمجاز برخورد قاطع داشته باشند.
  • چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 14:20
مهدی قهرمانی،فرماندارویژه شهرستان میاندوآب درمعیت دکتر محبی نیا نماینده مجلس شورای اسلامی، ضمن دیدار با وزیر ورزش و جوانان، مشکلات و درخواست های جامعه ورزشی شهرستان را مطرح نمود.
اختصاص بودجه برای ساخت استادیوم 5000نفری شهرستان میاندوآب با دستور وزیر ورزش و جوانان
  • چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 11:54
فرماندارمیاندوآب در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، مردم شریف شهرستان میاندوآب را به شرکت گسترده در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت کرد.
پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت روز جهانی قدس
راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه مورخ دهم خردادماه از ساعت ۱۱ صبح با تجمع در میدان انقلاب(مقابل شهرداری) آغاز و در مسیر خیابان شهدا، خیابان 17 شهریور، خیابان امام خمینی (ره) و میعادگاه نماز جمعه مصلای امام خمینی(ره) ادامه یافته و سخنران این روز بزرگ فرماندار میاندوآب خواهد بود.
  • چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 11:50
نشست تخصصی بررسی موانع و مشکلات اشتغال و حمایت از تولیدکنندگان در شهرستان میاندوآب به ریاست منصوری، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وبا حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی بررسی شد.
نشست تخصصی بررسی موانع اشتغال در شهرستان میاندوآب با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: کارگزاری برای مطالعه و اجرای طرح هایی برای اشتغال پایدار و متناسب با شرایط منطقه در شهرستان استقرار می یابد.
  • یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 14:25
نخستین برنامه ضیافت افطاری دانش آموزان پسر روزه اولی توسط آموزش و پرورش میاندوآب و با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان میاندوآب در مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد.
ضیافت افطار برای دانش آموزان روزه اولی میاندوآب
برای نخستین بار در میاندوآب دانش آموزان پسر روزه اولی توسط آموزش و پرورش میاندوآب به ضیافت افطاری دعوت شدند و رسیدن به سن تکلیف را جشن گرفتند.
  • یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 14:13
رسولی مدیرعامل راه آهن ایران، فرماندار شهرستان میاندوآب، مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی و محبی نیا نماینده مردم منطقه در مجلس از ایستگاه راه آهن میاندوآب بازدید کردند.
مدیر عامل راه آهن ایران از ایستگاه میاندوآب بازدید کرد
مدیرعامل راه آهن ایران : ایستگاه میاندوآب هنوز تحویل قطعی به دستگاه بهره بردار نشده است، در جلساتی که خواهیم داشت، مشکلات را بررسی و حل خواهیم کرد.
  • یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 14:03
مهدی قهرمانی، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب از پروژه های و سازه های آبخیزداری اجرا شده در روستاهای ینگجه و زارنجی بازدید کرد.
بازدید فرماندارمیاندوآب از پروژه ها و سازه های آبخیزداری اجرا شده توسط منابع طبیعی
فرماندار میاندوآب : کاشت نهال های گردو، سنجد و بادام در 15 هکتار، کپی‌ کاری در 132 هکتار، اجرای سازه‌های مکانیکی آبخیزداری با ظرفیت550 متر مکعب و تحویل و نصب 10دستگاه آبگرمکن خورشیدی پروژه های آبخیزداری منابع طبیعی در روستاهای زارنجی و ینگجه شهرستان میاندوآب هستند که در حال اجرا می باشند.
  • یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 13:04