دیدار صمیمی جمعی از خانواده های شاهد، ایثارگران، آزادگان و جانبازان با مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب
جمعی از خانواده های شاهد، ایثارگران، آزادگان و جانبازان ضمن دیدار و گفتگو با مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب مسائل و مشکلات خود را بیان کردند.
  • شنبه 15 دی 1397 ساعت 12:10
جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان میاندوآب برگزار شد
جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کارگروه با محوریت پیگیری مصوبات قبلی و ارائه عملکرد اخیرکارگروه برگزار شد.
  • شنبه 15 دی 1397 ساعت 12:08
شورای اداری شهرستان میاندوآب و آیین تکریم و معارفه فرماندار این شهرستان با حضور مهندس مصطفوی، معاونت سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی برگزار شد
تکریم و معارفه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب
طی آیینی با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان غربی، نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس، امام جمعه و اعضای شورای اداری شهرستان میاندوآب، مهدی قهرمانی به عنوان بیست و هشتمین فرماندار میاندوآب معرفی و از زحمات ناصر امیری فرماندار اسبق این شهرستان تجلیل بعمل آمد.
  • یکشنبه 2 دی 1397 ساعت 11:58
بازدید فرماندار از موسسه خیریه رسول اکرم
ناصر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب از موسسه خیریه رسول اکرم (ص) شهرستان میاندوآب بازدید کرد
  • شنبه 24 آذر 1397 ساعت 13:09
جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار وبا حضور اعضای شورا در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.
جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان میاندوآب برگزار شد
  • شنبه 24 آذر 1397 ساعت 13:04
معارفه رییس جدید مرکز آموزش کشاورزی
در مراسمی با حضور دکتر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب و دکتر روانلو رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان آذربایجان غربی، ضمن تقدیرو تشکر از تلاش های مهندس رحیم هوشیار رئیس سابق مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی شهرستان میاندوآب، مهندس محمدعلی صادقیان بعنوان رییس جدید این مرکزمعرفی گردید. گفتنی است مهندس صادقیان کارشناس ارشد آگرواکولوژی است و قبل از این مسئولیت بخش طرح و برنامه جهادکشاورزی میاندوآب را برعهده داشته است.
  • شنبه 24 آذر 1397 ساعت 10:51
کارگروه فرهنگی -اجتماعی، صیانت از حریم امنیت عمومی شهرستان میاندوآب برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جلسه کارگروه فرهنگی -اجتماعی، صیانت از حریم امنیت عمومی در شهرستان میاندوآب با حضور فرماندار، امام جمعه و دبیران حقوق شهروندی این شهرستان با محوریت ابلاغ برنامه های پیشنهادی گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد
  • چهارشنبه 21 آذر 1397 ساعت 13:11
بازدید سرزده دکتر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب از زندان میاندوآب
دکتر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب سرزده از زندان میاندوآب بازدید کرد
  • شنبه 17 آذر 1397 ساعت 13:25