هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی شهرستان میاندوآب همزمان با سایر شهرستانهای آذربایجان غربی و با حضور فرماندار برگزار شد.
هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
فرماندار میاندوآب:هدف نهایی فعالیت سازمان نظام مهندسی ، اعتلای مولفه های بهبود کیفیت ساخت و ساز و معماری شهری است.
  • شنبه 21 اردیبهشت 1398 ساعت 11:37
نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
قهرمانی فرماندار شهرستان میاندوآب: فرماندار شهرستان متعلق به هیچ جناح یا حزب خاصی نیست و خدمت به تمامی مردم شهرستان را باید سرلوحه کار قرار داده و از هیچ فرصتی برای خدمت به مردم دریغ ننماید/هرسرمایه گذاری که وارد شهرستان میاندوآب شود، بنده در خدمتش و خاک پایش خواهم بود.
  • دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ساعت 12:55
اولین نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب در سال 98 با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی، فرماندار میاندوآب و فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی: انتقاد باید سازنده و در چهارچوب قانون باشد/قهرمانی با توجه به سوابق درخشان در طول خدمت، به عنوان گزینه برتر برای شهرستان میاندوآب مطرح و انتخاب شد
  • دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ساعت 11:22
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی از ایستگاه راه آهن وپروژه های کمربندی شمالی و جاده میاندوآب- سرچم شهرستان میاندوآب بازدید کرد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی از پروژه های درحال ساخت شهرستان میاندوآب بازدید کرد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی: جاده ای که ساختش بیش از 25 سال طول کشیده است به جای اینکه زیر ترافیک باشد، متاسفانه حالت فرسایشی به خود گرفته و زمان بر شده است.
  • پنج شنبه 12 اردیبهشت 1398 ساعت 11:03
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور عصر سه شنبه از مراکز آموزش فنی و حرفه ای واحد برادران و خواهران میاندوآب بازدید کرد.
معاون وزیر کار ازمرکز آموزش فنی وحرفه ای میاندوآب بازدید کرد
پاک سرشت معاون وزیر کار: ماموریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سال جاری با تمرکز بر مساله مهارت نیروی کار، تقویت نیروی کار خواهد بود و بنا به تعبیر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی که مهارت نیروی کار را تحریم ناشدنی عنوان کردند، اصل مهارت آموزی مهمترین اولویت کاری سازمان در سال جاری است.
  • چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398 ساعت 09:20
دومین محموله کمک های مردمی شهرستان میاندوآب با حضور فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم منطقه در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستان میاندوآّب عازم مناطق سیل زده جنوبی کشور شد.
دومین مرحله کمک های مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده ارسال شد
فرماندار میاندوآب : دومین مرحله کمک های مردمی این شهرستان به مناطق سیل زده جنوبی کشور شامل: لوازم اقامت،مواد خوراکی و لوازم بهداشتی و کمک های نقدی به مبلغ 400میلیون ریال می باشد که کمکهای نقدی به حساب 99999 سازمان هلال احمر واریز شده است.
  • سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 ساعت 12:04
نشست آموزشی و هم اندیشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر جنوب آذربایجان غربی با حضور فرماندار میاندوآب برگزار شد.
در شهرستان میاندوآب 11 هزار و 400 نفر به عنوان سرپرست خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر هستند.
فرماندار میاندوآب: هم اکنون در شهرستان میاندوآب ۱۱ هزار و ۴۰۰ نفربه عنوان سرپرست خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر هستند که با توجه به جمعیت روستایی شهرستان میاندوآب آمار قابل قبولی نیست و امیدواریم با تلاش مضاعف و آگاهسازی مناسب تمام روستاییان منطقه از خدمات صندوق بیمه بهره مند شوند.
  • سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 ساعت 11:32
اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستانمیاندوآب در سال98 به ریاست فرماندار برگزار شد
فرماندار میاندوآب: نگاه اصلی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان میاندوآب باید پیشگیری باشد.
فرماندار میاندوآب : علت اصلی گرایش به مواد مخدر همنشینی با دوستان ناباب و عدم آگاهی کافی در زمینه مواد افیونی می باشد /در زمینه افزایش آگاهی مردم از مضرات مواد مخدر آموزش و پرورش نقش اساسی را ایفا می کند
  • سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 ساعت 12:35
پیام تبریک فرماندار میاندوآب به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام
فرماندار میاندوآب:نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت و فرخنده امید دلها، پیام آور صلح و آرامش و حافظ امنیت و سلامت آزادیخواهان است
  • شنبه 31 فروردین 1398 ساعت 14:07
مریم مسرت، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب: نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی کشورها شناخته می شود و غفلت از قشر دانش آموز و آینده ساز کشور، انحرافات و آسیب های اجتماعی زیادی ببار خواهد آورد
مسابقات ورزشی مدارس جنوب آذربایجان غربی در میاندوآب آغازشد
مسابقات ورزشی دانش آموزان مدارس شبانه روزی شهرهای جنوب آذربایجان غربی در رشته های فوتسال، والیبال و شطرنج به میزبانی میاندوآب آغاز شد
  • شنبه 31 فروردین 1398 ساعت 13:23