نخستین جلسه شورای عشایر شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل امور عشایر استان، نمایندگان عشایر و جمعی از مسئولین ذیربط با هدف بررسی مشکلات وساماندهی بیشتر امور عشایر تشکیل شد
برگزاری نخستین جلسه شورای عشایر شهرستان میاندوآب
فرماندار میاندوآب: با توجه به آغاز فصل کوچ عشایر به ییلاق های منطقه، اقدامات لازم در جهت تامین آرد، سوخت و آب آشامیدنی عشایر در دستور کار شورای عشایر شهرستان قرار گیرد
  • شنبه 31 فروردین 1398 ساعت 11:58
اولین جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب در سال 98با حضور مقام عالی استان، معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و جمعی از مدیران کل و اعضای شورای اداری شهرستان میاندوآب برگزار شد.
شورای اداری و توسعه شهرستان میاندوآب به ریاست محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
اختصاص 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات کشوری و 50 میلیارد ریال از اعتبارات استانی برای تکمیل پروژه ساحل سازی زرینه رود/احداث سالن ورزشی در 5 روستای شهرستان میاندوآب /اختصاص120میلیارد ریال برای ساخت و تکمیل جاده میاندوآب – شاهین دژ /ایجاد ردیف اعتباری برای تکمیل جاده میاندوآب – میانه (جاده سرچم) و میاندوآب به شاهین دژ و تکاب از محل اعتبارات سفر هیئت دولت به استان
  • چهارشنبه 28 فروردین 1398 ساعت 10:37
تشکیل کارگروه ویژه ی مبارزه و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز روستایی در شهرستان میاندوآب
جلسه تشکیل کارگروه ویژه ای به منظور ایجاد هماهنگی میان دستگاه های اجرایی جهت کنترل و نظارت دقیق بر ساخت و سازهای غیر مجاز روستایی، به ریاست مهدی قهرمانی فرماندار ویژه ی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
  • سه شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 12:44
استاندار آذربایجان غربی در راس هیئتی متشکل از معاونین و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان به شهرستان میاندوآب سفر کرد
سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان میاندوآب
استاندار آذربایجان غربی در راس هیئتی متشکل از معاونین و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در سفری با برنامه های فشرده به شهرستان میاندوآب ضمن افتتاح یک مدرسه 10کلاسه و کارخانه تولید قطعات جلوبندی خودرو و بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی با مردم بخش مرحمت آباد نیز دیدار کرد.
  • یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 12:54
فرماندار میاندوآّب به همراه جمعی از اعضای ستاد مدیریت بحران و دفتر فنی و برنامه ریزی، ضمن بازدید از مسیل ها، سیل بندها و روستاهای حاشیه سیمینه رود دستورات لازم جهت مقابله با هرگونه خطر احتمالی صادر نمود.
بازدید میدانی فرماندار میاندوآب از مسیل ها، سیل بندها و زمین های زراعی حاشیه سیمینه رود
فرماندار میاندوآب : به مردم این شهرستان به ویژه اهالی ساکن در روستاهای پایین دست دو رودخانه زرینه رود و سیمینه رود این اطمینان را می دهیم که هیچ گونه نگرانی از بابت جاری شدن سیل و تهدید زندگی آنان وجود ندارد؛ با وجود این از اتراق یا حضور در حاشیه رودخانه ها اجتناب کنند.
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 12:55
پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت روز پاسدار وجانباز
فرماندار شهرستان میاندوآب با صدور پیامی سوم شعبان ولادت حضرت امام حسین (ع) روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز را تبریک گفت.
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 09:26
آب پس از 20 سال در رودخانه لیلان چای میاندوآب جاری شد
رودخانه لیلان چای میاندوآب درپی بارندگی مناسب بهاری پس از 20 سال احیا و موجب حیرت و خوشحالی مردم این شهرستان شد.
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 09:14
فرماندار میاندوآب در بازدیدی که با حضور خبرنگاران از سواحل زرینه رود انجام شد، گفت: اخباری که در شبکه های اجتماعی در مورد نفوذ سیلاب به اراضی کشاورزی و یا راه های روستایی میاندوآب منتشر شده، صحت ندارد.
نفوذ سیلاب و آبگرفتگی اراضی کشاورزی و راه های روستایی میاندوآب صحت ندارد
افزایش دبی رودخانه های زرینه رود و سیمینه رود میاندوآب نگران کننده نیست/ نفوذ سیلاب و آبگرفتگی اراضی کشاورزی و راههای روستایی میاندوآب صحت ندارد/ ظرفیت ذخیره سازی سد شهید کاظمی هم اکنون ۲۰۰ میلیون متر مکعب است/ مردم اخبار را از مراجع رسمی و معتبر، صدا و سیما و دستگاه های متولی و ستاد بحران پیگیری کنند
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 08:40
جلسه هماهنگی کمیته پشتیبانی جمع آوری و ارسال کمکهای مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار میاندوآب برگزار شد.
جمع آوری و ارسال کمکهای مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده توسط هلال احمر این شهرستان انجام خواهد شد.
جمع آوری کمکهای غیرنقدی با اولویت پتو، زیرانداز، ست بهداشتی، مواد شوینده و مواد غذایی شامل کنسروجات با حداقل 6 ماه تاریخ اعتبار مصرف انجام می شود .
  • پنج شنبه 8 فروردین 1398 ساعت 08:34