مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب ضمن بازدید از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان، از زحمات و تلاش های انجام گرفته برای اسکان مسافران نوروزی قدردانی کرد.
بازدید فرماندار میاندوآب از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان میاندوآب
  • سه شنبه 6 فروردین 1398 ساعت 11:31
مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال “رونق تولید” از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد:همه باید در راستای تحقق شعار سال تلاش کنیم.
فرماندار میاندوآب:احیای واحدهای راکد تولیدی، نقش مهمی در تحقق شعار سال دارد
فرماندار میاندوآب گفت: باید از سرمایه های عظیمی که در واحدهای راکد خوابیده است در کنار احداث واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری، استفاده کرد تا بتوانیم شاهد رونق تولید باشیم
  • دوشنبه 5 فروردین 1398 ساعت 11:10
معارفه معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب و بخشدار جدید بخش مرحمت آباد در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب
معارفه معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب و بخشدار جدید بخش مرحمت آباد
آخرین جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار، با هدف هماهنگی برنامه های ستاد سفرهای نوروزی و معرفی معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری میاندوآّب و بخشدار بخش مرحمت آباد برگزار شد.
  • سه شنبه 28 اسفند 1397 ساعت 17:56
فرماندار میاندوآب: میاندوآب با توجه به پتانسیل هایی از جمله زرینه رود و سیمینه رود می تواند به عنوان قطب گردشگری منطقه مطرح شود
فرماندار میاندوآب: میاندوآب می تواند به عنوان قطب گردشگری منطقه مطرح شود
آئین گرامیداشت روز شهردار به مناسبت سالروز شهادت شهید مهدی باکری، امروز با حضور مسئولان شهرستانی، شهردار و اعضای شورای شهر میاندوآب در محل فرمانداری این شهرستان، زادگاه شهید باکری برگزار شد.
  • دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 10:57
دیدار مدیر و کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) با فرماندار شهرستان میاندوآب به مناسبت 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره)
10پایگاه نیکوکاری در میاندوآب، کمک های مردمی را جمع آوری می کنند
به مناسبت روز احسان و نیکوکاری و سالروز تاسیس نهاد کمیته امداد حضرت امام (ره) ، مدیر و کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب با فرماندار این شهرستان دیدار کردند .
  • سه شنبه 14 اسفند 1397 ساعت 13:33
هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش میاندوآب به ریاست مهدی قهرمانی فرماندار شهرستان میاندوآب برگزار شد.
کارمندان میاندوآبی از مزایای درآمدی منطقه جنگی برخوردار شدند
کارمندان دستگاه های اجرایی به ویژه فرهنگیان شهرستان میاندوآب با ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از حق فوق العاده منطقه جنگی برخوردار شدند
  • سه شنبه 14 اسفند 1397 ساعت 10:05
؛ آخرین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان میاندوآب در سال 97 به ریاست فرماندار و با حضور اعضای این ستاد برگزار شد.
فرماندار میاندوآب: بانک ها نباید در این تفکر باشند که تنها با ضمانت کارمندان می توانند مطالبات خود را دریافت کنند .
فرماندار میاندوآب: عدم مطالعه دقیق و توجه به توجیه پذیر بودن طرح ها باعث شده تا برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی با مشکل مواجه شوند/ تسهیل در اعطای وام ازدواج در دستور کار بانکهای عامل قرار گیرد/بانک ها نباید در این تفکر باشند که تنها با ضمانت کارمندان می توانند مطالبات خود را دریافت کنند .
  • شنبه 11 اسفند 1397 ساعت 13:41
جلسه شورای ترافیک شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورای ترافیک برگزار شد.
فرماندار میاندوآب: شهرداری موظف است مطالعات طرح ساماندهی آژانس های تلفنی را در مدت دو ماه انجام دهد.
کاهش تصادفات فوتی و جرحی درون شهری در میاندوآب/انجام مطالعات طرح ساماندهی آژانس های تلفنی توسط شهرداری در مدت دو ماه/تا پایان امسال یک دستگاه از خودروهای پلیس راهنمایی و رانندگی میاندوآب به دوربین اعمال قانون مجهز می شود/صدور مجوز فعالیت برای آژانس های تلفنی باید با رعایت تمامی موارد قانونی و مصوبه شورای ترافیک باشد
  • شنبه 11 اسفند 1397 ساعت 12:47
مهدی قهرمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در پیامی زادروز فرخنده ریحانه نبی و فخر بانوان دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) را به عموم ملت ایران تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار میاندوآب به مناسبت هفته زن و روز مادر
  • سه شنبه 7 اسفند 1397 ساعت 13:26
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور حضرتی پر رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی برگزار شد.
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
فرماندار میاندوآب: با برنامه ریزی مناسب و تامین اعتباربرای ایجاد شهرک صنایع پایین دستی پتروشیمی با توجه به آغاز کار مجتمع پتروشیمی میاندوآب در سال آتی وتوسعه صنعت گردشگری با استفاده صحیح از قابلیت هایی همچون سواحل زرینه رود و منطقه نوروزلو، نرخ بیکاری در شهرستان میاندوآب را می توان به حداقل رساند.
  • سه شنبه 7 اسفند 1397 ساعت 12:37