فرماندار میاندوآّب به همراه جمعی از اعضای ستاد مدیریت بحران و دفتر فنی و برنامه ریزی، ضمن بازدید از مسیل ها، سیل بندها و روستاهای حاشیه سیمینه رود دستورات لازم جهت مقابله با هرگونه خطر احتمالی صادر نمود.
بازدید میدانی فرماندار میاندوآب از مسیل ها، سیل بندها و زمین های زراعی حاشیه سیمینه رود
فرماندار میاندوآب : به مردم این شهرستان به ویژه اهالی ساکن در روستاهای پایین دست دو رودخانه زرینه رود و سیمینه رود این اطمینان را می دهیم که هیچ گونه نگرانی از بابت جاری شدن سیل و تهدید زندگی آنان وجود ندارد؛ با وجود این از اتراق یا حضور در حاشیه رودخانه ها اجتناب کنند.
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 12:55
پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت روز پاسدار وجانباز
فرماندار شهرستان میاندوآب با صدور پیامی سوم شعبان ولادت حضرت امام حسین (ع) روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز را تبریک گفت.
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 09:26
آب پس از 20 سال در رودخانه لیلان چای میاندوآب جاری شد
رودخانه لیلان چای میاندوآب درپی بارندگی مناسب بهاری پس از 20 سال احیا و موجب حیرت و خوشحالی مردم این شهرستان شد.
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 09:14
فرماندار میاندوآب در بازدیدی که با حضور خبرنگاران از سواحل زرینه رود انجام شد، گفت: اخباری که در شبکه های اجتماعی در مورد نفوذ سیلاب به اراضی کشاورزی و یا راه های روستایی میاندوآب منتشر شده، صحت ندارد.
نفوذ سیلاب و آبگرفتگی اراضی کشاورزی و راه های روستایی میاندوآب صحت ندارد
افزایش دبی رودخانه های زرینه رود و سیمینه رود میاندوآب نگران کننده نیست/ نفوذ سیلاب و آبگرفتگی اراضی کشاورزی و راههای روستایی میاندوآب صحت ندارد/ ظرفیت ذخیره سازی سد شهید کاظمی هم اکنون ۲۰۰ میلیون متر مکعب است/ مردم اخبار را از مراجع رسمی و معتبر، صدا و سیما و دستگاه های متولی و ستاد بحران پیگیری کنند
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 08:40
جلسه هماهنگی کمیته پشتیبانی جمع آوری و ارسال کمکهای مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار میاندوآب برگزار شد.
جمع آوری و ارسال کمکهای مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده توسط هلال احمر این شهرستان انجام خواهد شد.
جمع آوری کمکهای غیرنقدی با اولویت پتو، زیرانداز، ست بهداشتی، مواد شوینده و مواد غذایی شامل کنسروجات با حداقل 6 ماه تاریخ اعتبار مصرف انجام می شود .
  • پنج شنبه 8 فروردین 1398 ساعت 08:34
مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب ضمن بازدید از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان، از زحمات و تلاش های انجام گرفته برای اسکان مسافران نوروزی قدردانی کرد.
بازدید فرماندار میاندوآب از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان میاندوآب
  • سه شنبه 6 فروردین 1398 ساعت 11:31
مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال “رونق تولید” از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد:همه باید در راستای تحقق شعار سال تلاش کنیم.
فرماندار میاندوآب:احیای واحدهای راکد تولیدی، نقش مهمی در تحقق شعار سال دارد
فرماندار میاندوآب گفت: باید از سرمایه های عظیمی که در واحدهای راکد خوابیده است در کنار احداث واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری، استفاده کرد تا بتوانیم شاهد رونق تولید باشیم
  • دوشنبه 5 فروردین 1398 ساعت 11:10
معارفه معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب و بخشدار جدید بخش مرحمت آباد در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب
معارفه معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب و بخشدار جدید بخش مرحمت آباد
آخرین جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار، با هدف هماهنگی برنامه های ستاد سفرهای نوروزی و معرفی معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری میاندوآّب و بخشدار بخش مرحمت آباد برگزار شد.
  • سه شنبه 28 اسفند 1397 ساعت 17:56
فرماندار میاندوآب: میاندوآب با توجه به پتانسیل هایی از جمله زرینه رود و سیمینه رود می تواند به عنوان قطب گردشگری منطقه مطرح شود
فرماندار میاندوآب: میاندوآب می تواند به عنوان قطب گردشگری منطقه مطرح شود
آئین گرامیداشت روز شهردار به مناسبت سالروز شهادت شهید مهدی باکری، امروز با حضور مسئولان شهرستانی، شهردار و اعضای شورای شهر میاندوآب در محل فرمانداری این شهرستان، زادگاه شهید باکری برگزار شد.
  • دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 10:57
دیدار مدیر و کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) با فرماندار شهرستان میاندوآب به مناسبت 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره)
10پایگاه نیکوکاری در میاندوآب، کمک های مردمی را جمع آوری می کنند
به مناسبت روز احسان و نیکوکاری و سالروز تاسیس نهاد کمیته امداد حضرت امام (ره) ، مدیر و کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب با فرماندار این شهرستان دیدار کردند .
  • سه شنبه 14 اسفند 1397 ساعت 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15