پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت روز پاسدار وجانباز

فرماندار شهرستان میاندوآب با صدور پیامی سوم شعبان ولادت حضرت امام حسین (ع) روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ متن کامل  پیام به شرح زیر است:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
سوم و چهارم شعبان المعظم، سالروز میلاد موفورالسرور و خجسته، بزرگ پاسدار دین و آزادگی، سرور و سالار آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و پرچمدار دفاع از حریم ولایت، حضرت اباالفضل العباس (ع) به واسطه رشادت ها و جانفشانیهای پاسداران رشید و غیور انقلاب اسلامی و همچنین فداکاری و ایثارگری جانبازان سرافراز و دلاور انقلاب اسلامی به ترتیب به روزهای پاسدار و جانباز نامگذاری شده است.
پاسداران، رادمردانی با آرمان‌های مکتبی، انسانی و جانبازان، سند زنده ایثارگری و ترجمان بی بدیل جانفشانی و فداکاری در راه حفظ ارزشهای اسلام ناب محمدی(ص) هستندکه در حساس ترین لحظات تاریخ از میان خلق بر می خیزند و همچون دژی مستحکم مردانه و شجاعانه در جهت رسیدن به حق و حقیقت و حفظ آن گام برمی دارند.
پاسداران و جانبازان، پس از دوران دفاع مقدس در عرصه های مختلف همچون مقابله با ناتوی فرهنگی و جنگ نرم و در عرصه های عمران، صنعت و آبادانی میهن عزیز اسلامی دست به خلق حماسه های بزرگی زده و با حضور فداکارانه، فعالانه و خستگی ناپذیر خود، امنیت،آسایش و سرافرازی را در  میهن عزیز اسلامی برقرار و پابرجا کرده اند.
اینجانب با تبریک اعیاد خجسته ماه پر خیر و برکت شعبان، روز پاسدار و جانباز را به همه پاسداران و جانبازان گرانقدر تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدای والامقام، با بهره گیری از استراتژی بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
مهدی قهرمانی 
فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب