سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب از واگذاری زمین برای احداث مسکن به خانواده های معظم شهدا در این شهرستان خبر داد.

۱۵۰ خانواده معظم شهدا در شهرستان میاندوآب بر اساس اولویت و طبق دستورالعمل صاحب مسکن می شوند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ حسام شیراز محبت در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: با پیگیری های مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاری مسکن و شهرسازی شهرستان مشکل واگذاری زمین به خانواده معظم شهدا حل شد.

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب گفت: خانواده های معظم شهدا ولی نعمت ما هستند و باید به وظیفه خود در قبال این خانواده ها که عزیزان خود را در راه دفاع از امنیت و آرامش ما فدای این نظام و انقلاب کرده اند، عمل کنیم و انتظار هم این است که مجموعه های اداری در کنار این عزیزان باشند.

وی با تاکید بر رسیدگی به مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری و خانواده های معظم شهدا، افزود: مسکن یکی از مهم ترین دغدغه های ایثارگران و خانواده های معظم شهدا است که در راستای حل این مشکل اقدامات لازم انجام گرفته و می گیرد.

شیرازه محبت با اشاره به کلنگ زنی تحویل ۵۰ قطعه زمین به خانواده های معظم شهدا در سال های گذشته، گفت: این ۵۰ قطعه زمین در زمینی به مساحت ۲ هکتار بود که در آن زمان قول تحویل به خانواده های معظم شهدا را داده بودند ولی برخی مشکلات مانع از این اقدام شده بود .

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب تصریح کرد: با رایزنی های انجام گرفته و به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره مسکن و شهرسازی شهرستان این مشکل این هفته حل و این قطعات به خانواده‌های معظم شهدا برای احداث مسکن تحویل داده شدند.

وی افزود: با حل این مشکل، ۱۵۰ خانواده معظم شهدا در شهرستان میاندوآب که فاقد مسکن هستند بر اساس اولویت و طبق دستورالعمل صاحب زمین برای احداث مسکن می شوند.