مدیر عامل راه آهن ایران از ایستگاه میاندوآب بازدید کرد

مدیرعامل راه آهن ایران : ایستگاه میاندوآب هنوز تحویل قطعی به دستگاه بهره بردار نشده است، در جلساتی که خواهیم داشت، مشکلات را بررسی و حل خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ رسولی مدیرعامل راه آهن ایران، فرماندار شهرستان میاندوآب، مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی و محبی نیا نماینده مردم منطقه در مجلس از ایستگاه راه آهن میاندوآب بازدید کردند.

رسولی در حاشیه بازدید از ایستگاه راه آهن میاندوآب، اظهار کرد:  امروز از وضعیت ایستگاه راه آهن میاندوآب به همراه مسئولانی از شرکت زیر ساخت و حمل و نقل بازدید و مشکلات را بررسی کردیم.

مدیرعامل راه آهن ایران با بیان اینکه این ایستگاه هنوز تحویل قطعی به دستگاه بهره بردار نشده است، افزود: در جلساتی که خواهیم داشت، مشکلات را بررسی و ان شالله حل خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه توسعه صنعت حمل و نقل ریلی از اهم برنامه های ما است، گفت: به زودی قطار تهران-آنکارا راه اندازی می شود.

رسولی تصریح کرد: در هفتادمین نشست شورای حمل و نقل کشورهای CIS عضویت ایران در این شورا از عضو ناظر به عضو وابسته ارتقا پیدا کرده است.

مدیرعامل راه آهن ایران اظهار کرد: به دنبال افرایش توسعه حمل و نقل ریلی و سهم ترانزیت ریلی کشور که خدمت بزرگی به مردم است، هستیم.