پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت روز جهانی قدس

راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه مورخ دهم خردادماه از ساعت ۱۱ صبح با تجمع در میدان انقلاب(مقابل شهرداری) آغاز و در مسیر خیابان شهدا، خیابان 17 شهریور، خیابان امام خمینی (ره) و میعادگاه نماز جمعه مصلای امام خمینی(ره) ادامه یافته و سخنران این روز بزرگ فرماندار میاندوآب خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ متن پیام بدین شرح است:
بسمه تعالی
روز قدس شکوفه ایی از تدابیر اندیشمندانه وژرف نگری های سیاسی و جهانشمول حضرت امام خمینی (ره) به منظور حمایت همه جانبه مسلمانان جهان از قیام مردم مظلوم فلسطین ،پایه گذار مقاومت شد .
روز قدس روز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان عالم علیه جبهه کفر ، ظلم و اشغالگری است ، روز برائت و اعلام نفرت مسلمان و آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و حامی بزرگ آن شیطان بزرگ است.
در روزقدس پیوند انقلاب اسلامی، مسلمانان جهان و مقاومت در برابر اسرائیل و آمریکا برقرار میشود . 
ملت همیشه در صحنه ایران و مردم فهیم وسرافراز شهرستان میاندوآب به نشانه سرکوبی ستم و در حمایت از آرمان‌ها و رهبر معظم انقلاب اسلامی و با همراهی مراجع عالیقدر، عالمان و مسئولان، امسال نیز در راهپیمایی روز قدس، سنگ‌تمام خواهند گذاشت و برائت خود از جرثومه‌های فساد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در زمین را اعلام خواهندنمود .
اینجانب در پایان ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم مردم شریف، مؤمن و روزه‌دار شهرستان میاندوآب دعوت می‌کنم تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم‌الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام نمایند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شایان ذکر است که راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه مورخ دهم خردادماه از ساعت ۱۱ صبح با تجمع در میدان انقلاب(مقابل شهرداری) آغاز و در مسیر خیابان شهدا، خیابان 17 شهریور، خیابان امام خمینی (ره) و میعادگاه نماز جمعه مصلای امام خمینی(ره) ادامه یافته و سخنران این روز بزرگ فرماندار میاندوآب خواهد بود.