به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب، انتخابات شورای بخش مرکزی میاندوآب با حضور سرکار خانم خاکپور بخشدار بخش مرکزی، کاندیداها و شوراهای بخش برگزار گردید.
بخشدار مرکزی میاندوآب دراین آئین گفت:شوراها مظهر مشارکت مردم در راستای تعیین سرنوشت آنان و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.
خاکپور افزود: با توجه به جایگاه شورای بخش به عنوان یک بازوی مشورتی قوی در کنار بخشداری تلاش می شود برای برطرف کردن مشکلات روستاها و اجرای سیاستهای دولت تدبیر و امید شورای بخشی توانمند، قانونمدار و پویا تشکیل شود.
وی تصریح کرد: اعضای شورای بخش باید با دیدی وسیع، مسائل کلان بخش را رصد و برای حل مشکلات منطقه گام بردارند.
خاکپوربا تأکید بر تعامل، همدلی و همراهی اعضای شوراها برای غلبه بر مشکلات مردم افزود: منتخبان باید با تمام نیروی خود آمادگی لازم برای خدمت به مردم را داشته ومسئولیت خطیر شوراها در امر مدیریت روستا به عنوان کوچکترین بخش تقسیمات کشوری را به نحو احسن انجام دهند.
بخشدار مرکزی میاندوآب با تقدیر از زحمات چهارساله شورای بخش دوره گذشته اظهارامیداوری کرد این انتخابات زمینه ‌ساز توسعه و پیشرفت و تعالی این بخش باشد.
در خاتمه مراسم و پایان رای گیری آقایان: لقمان هاشمی، صلاح احمدزاده، کامل حسن زاده، حسین حضرتی، سیف اله حامد به عنوان اعضای اصلی و آقایان: محمد بنایی، الماس نوروزفام وابوالفتح حاجی پور به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی بخش مرکزی انتخاب شدند.