به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب، دکتر امیری فرماندارمیاندوآب به بخشدار مرکزی و مسئول دفتر فنی و برنامه ریزی با حضور در اداره جهاد کشاورزی این شهرستان با مدیر و کارکنان این اداره دیدار و هفته جهاد کشاوزی را تبریک گفت.
فرماندار میاندوآب در این دیدار به بیست و هفتم خرداد سالروز تأسیس جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) اشاره نمود و افزود : تلاش و سخت کوشی شما عزیزان، یادآور روحیه بسیجی جهادگران سازندگی در ۸ سال جنگ تحمیلی است که با حفظ این روحیه موجب موفقیتهای چشمگیری در ایران اسلامی شده است.
وی به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جاری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و افزود: مدیریت جهادی باید سرلوحه کار همه ما خصوصا در کارهای مربوط به جهاد کشاورزی قرار گیرد تا در زمینه حمایت از تولید ملی ، خودکفایی در تولید محصولات کشاورزی و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر ها و عرضه محصولات تولیدی بصورت فراوری شده و استاندارد گامهایی مثمر ثمر برداشته شود.
وی به اهمیت کشاورزی و نقش آن در رونق اقتصادی ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: : کشاورزی و رونق آن از مهمترین ارکان حیات انسانها در جهان هستی است .
نماینده عالی دولت در شهرستان میاندوآب با بیان اینکه کشاورزی در فرهنگ اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار است، اظهار داشت: با توجه به تنوع کار در کشاورزی آنچه که این مهم را رونق می دهد حمایت و برنامه ریزی مسئولین و همت و پشتکار کشاورزان است و در این عرصه توان نیروهای متخصص جوان با بهره گیری از تجربه و علم در رسیدن به خودکفایی و رونق اقتصادی نقش مهمی را ایفا می کند .
وی ضمن قدردانی از تلاش مدیریت و مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان میاندوآب، توفیق روز افزون برای خدمت به جامعه کشاورزی را از خداوند منان خواستار شد.