جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار برگزار شد

جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار برگزار شد
اختصاص ۶۳۸ میلیارد و ۳۵۶ میلیون ریال اعتبار برای اجرای ۱۴۳ طرح عمرانی شهرستان میاندوآب

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مهدی قهرمانی در نخستین جلسه کمیته برنامه‌ریزی میاندوآب اظهار داشت: این اعتبار از چهار محل شامل اعتبار سه درصد نفت‌ و گاز، سرمایه‌ای استانی، قانون استفاده متوازن از امکانات کشور و ارزش افزوده تخصیص می‌یابد.
وی افزود: این اعتبار برای ۲۱ سرفصل‌ اختصاص یافته که بیشترین اعتبار مربوط به فصل حمل و نقل، فصل توسعه خدمات شهری، روستایی و عشایری، فصل صنعت، معدن و تجارت، فصل آب و فاضلاب و فصل کشاورزی و آموزش و پرورش است.  
وی اضافه کرد: در سال‌جاری در مجموع ۷۱ پروژه احداثی با اعتباری بالغ بر ۴۱۵ میلیارد ریال و ۳۸ پروژه تعمیراتی با اعتبار حدود ۶۶ میلیارد ریال اجرا می‌شود.
فرماندار میاندوآب اظهار داشت: ۱۷ پروژه تجهیزاتی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد و ۲۲۱ میلیون ریال و ۶ طرح مطالعاتی با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال نیز برای امسال در این شهرستان در نظر گرفته شده‌است.
قهرمانی با اشاره به اجرای ۲ طرح خدماتی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در سال جاری افزود: ۶ طرح در زمینه بهبود حمل و نقل با ۵۷ میلیارد ریال اعتبار و سه طرح توسعه‌ای با ۵۱ میلیارد و ۴۱۳ میلیون ریال اعتبار نیز طی امسال در این شهرستان اجرا می‌شود.