پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت روز پاسدار وجانباز

پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت روز پاسدار وجانباز
فرماندار شهرستان میاندوآب با صدور پیامی سوم شعبان ولادت حضرت امام حسین (ع) روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ متن کامل  پیام به شرح زیر است:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
سوم و چهارم شعبان المعظم، سالروز میلاد موفورالسرور و خجسته، بزرگ پاسدار دین و آزادگی، سرور و سالار آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و پرچمدار دفاع از حریم ولایت، حضرت اباالفضل العباس (ع) به واسطه رشادت ها و جانفشانیهای پاسداران رشید و غیور انقلاب اسلامی و همچنین فداکاری و ایثارگری جانبازان سرافراز و دلاور انقلاب اسلامی به ترتیب به روزهای پاسدار و جانباز نامگذاری شده است.
پاسداران، رادمردانی با آرمان‌های مکتبی، انسانی و جانبازان، سند زنده ایثارگری و ترجمان بی بدیل جانفشانی و فداکاری در راه حفظ ارزشهای اسلام ناب محمدی(ص) هستندکه در حساس ترین لحظات تاریخ از میان خلق بر می خیزند و همچون دژی مستحکم مردانه و شجاعانه در جهت رسیدن به حق و حقیقت و حفظ آن گام برمی دارند.
پاسداران و جانبازان، پس از دوران دفاع مقدس در عرصه های مختلف همچون مقابله با ناتوی فرهنگی و جنگ نرم و در عرصه های عمران، صنعت و آبادانی میهن عزیز اسلامی دست به خلق حماسه های بزرگی زده و با حضور فداکارانه، فعالانه و خستگی ناپذیر خود، امنیت،آسایش و سرافرازی را در  میهن عزیز اسلامی برقرار و پابرجا کرده اند.
اینجانب با تبریک اعیاد خجسته ماه پر خیر و برکت شعبان، روز پاسدار و جانباز را به همه پاسداران و جانبازان گرانقدر تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدای والامقام، با بهره گیری از استراتژی بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
مهدی قهرمانی 
فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب