بازدید فرماندار میاندوآب از طرح های کمیته امداد امام خمینی(ره)

فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب ازطرح های درحال اجرای کیمته امداد در روستای ساتلمیش محمدآباد بخش بکتاش میاندوآب، از مددجویان این نهاد نیز دلجویی کرد

فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب  ازطرح های درحال اجرای  کیمته امداد در روستای ساتلمیش محمدآباد بخش بکتاش میاندوآب، از مددجویان این نهاد نیز دلجویی کرد
شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب به همراه رئیس کمیته امداد ضمن بازدید ازطرح های درحال اجرای کیمته امداد در روستای ساتلمیش محمدآباد بخش بکتاش میاندوآب، از مددجویان این نهاد نیز دلجویی کرد.

شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب به همراه رئیس کمیته امداد ضمن بازدید ازطرح های درحال اجرای  کیمته امداد در روستای ساتلمیش محمدآباد بخش بکتاش میاندوآب، از مددجویان این نهاد نیز دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ شیرازه محبت در حاشیه بازدید از طرح های کمیته امداد امام خمینی(ره) به خبرنگاران گفت: در شش ماهه اول امسال 4 واحد مسکن مدد جویی با صرف اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 500میلیون ریال از اعتبارات دولتی، کمیته امداد و کمک های خیرین احداث و به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در بخش بکتاش تحویل داده شده است.

فرماندار میاندوآب ضمن تقدیر از عملکرد خوب کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میاندوآب گفت: از ابتدای سال تا کنون 2 میلیارد و یکصد میلیون ریال برای تعمیرات کلی مساکن مددجویی و250میلیون ریال برای تامین انشعابات مساکن مددجویی در بخش بکتاش هزینه شده است .

وی گفت: فعالیت کمیته امداد تنها در زمینه مسکن نبوده و در سال جاری 36 میلیارد ریال وام اشتغال نیز در روستاهای بخش بکتاش برای فعالیت های دامداری، کشاورزی،  پوشاک، قالی بافی و صنعت توسط کمیته امداد پرداخت شده است که زمینه اشتغال 72 نفر را فراهم نموده است.