پیام تبریک فرماندار میاندوآب به مناسبت هفته های کار و کارگر و معلم

فرماندار میاندوآب در پیامی ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، روز معلم را به جامعه معلمان و آموزگاران و اساتید ارزشمند شهرستان تبریک گفت

فرماندار میاندوآب در پیامی ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، روز معلم را به جامعه معلمان و آموزگاران و اساتید ارزشمند شهرستان تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ در این پیام آمده است: 

بسمه تعالی 
کار عبادت است و پیامبر اسلام که بر دست کارگر بوسه می‌زند، در این زمینه می‌فرماید: «عبادت هفت جزء دارد که با فضیلت ترین و ارزشمندترین جزء آن کسب درآمد حلال است».
در شرایطی که تامین سلامت و معیشت مردم از مهمترین مسائل موجود کشور است، کارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی و عرصه تولید کشور مشغول به فعالیت هستند و نقش اصلی را در این عرصه بر عهده دارند.
سرمایه انسانی در کشورهای مختلف که بخش اعظم آن ‌را معلمان و کارگران بخش‌های مختلف اقتصادی و خدماتی تشکیل می‌دهند، می‌تواند موجبات رشد و تعالی در عرصه های فرهنگی و اقتصادی را فراهم کند. در سایه همین ظرفیت‌هاست که فرهنگ و اقتصاد در هم می آمیزد و موجب تحقق آرمانهای خاص مردم کشورها می شود. 

برخود لازم می دانم ضمن عرض خسته نباشید به کلیه زحمتکشان این عرصه، فرا رسیدن هفته های معلم، کار و کارگر را به عموم ملت ایران به‌خصوص کارگران زحمت کش و معلمان دلسوز شهرستان میاندوآب  و خانواده‌های معزز آنان تبریک عرض کنم.

همزمان با آغاز هفته کارو کارگر در آستانه روز معلم نیزهستیم، ارزش والای این قشر بزرگ فرهنگی بر کسی پوشیده نیست و در تمام دوران ملت ایران قدرشناس معلمان بوده و هستند بویژه در شرایط کرونایی امروزکه با توجه به لزوم حفظ سلامت دانش آموزان، آموزش و تدریس دروس در فضای مجازی و شبکه شاد موجب کارمضاعف و فعالیت  تمام وقت معلمان شده است که شایسته تقدیر است.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد فرزانه « شهید مرتضی مطهری » ، هفته بزرگداشت مقام معلم و هفته کار و کارگر  به تمام معلمان و جهاگران عرصه علم و اقتصاد درود می‌فرستم و برای آنان و خانواده‌های‌شان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم.

حسام شیرازه محبت 
فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب