برگزاری جشنواره اوقات فراغت و طرح تابستانه با ورزش در میاندوآب

جشنواره اوقات فراغت و طرح تابستانه با ورزش با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان در شهرستان میاندوآب برگزار شد

جشنواره اوقات فراغت و طرح تابستانه با ورزش با حضور  معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان در شهرستان میاندوآب برگزار شد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان؛ استطاعت ورزش میاندوآب حائز مرکزیت شمالغرب کشور است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جشنواره اوقات فراغت و طرح تابستانه با ورزش با حضور تقی زاده معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان، نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان میاندوآب برگزار شد.
 معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان در مراسم جشنواره اوقات فراغت و طرح تابستانه با ورزش گفت: افتخار می کنم اولین سفر کاری خود به عنوان معاون وزیر را از زادگاه باکری و شهر دوچرخه آغاز می کنم و خوشحالم که در مهد والیبال استان آذربایجان غربی حضور دارم.
جمشید تقی زاده گفت: امروز خرج کردن برای ورزش هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری است برای ساختن آینده این کشور، امیدوارم امسال بودجه وزارت ورزش و جوانان برای سال ۹۹ با عنایت نمایندگان مجلس افزایش یابد.
وی با اشاره به اینکه از این همه پتانسیل ورزش شهرستان میاندوآب شگفت زده شده است گفت: اعلام می کنم استطاعت ورزش میاندوآب حائز مرکزیت شمالغرب کشوراست و امیدوارم نقش ویژه ای را در ارتقای جایگاه این شهرستان داشته باشیم.
تقی زاده با نام بردن از رضاپور رئیس اداره ورزش و جوانان در خصوص مدیریت این جشنواره که در عرض کمتر از یک روز این چنین جشنواره در سطح ایران بی نظیر می باشد و همچنین از پیشکسوتان، خیرین ورزشی، قهرمانان جهانی، کشوری و داوران لیگ برتر میاندوآب در رشته های مختلف ورزشی نیز تشکر کرد و گفت: سلام گرم وزیر ورزش را به ورزشکاران این شهرستان ابلاغ می کنم و امیدواریم به همین زودی ها بودجه مشکلاتی که محبی نیا مطرح کرد تمام و کمال به شهرستان و هیات های ورزشی شهرستان تخصیص دهیم.

عبدالله چمن گلی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در این مراسم با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره اوقات فراغت و طرح تابستانه با ورزش گفت: برنامه بسیار خوبی با حضور معاون وزیر و نماینده مجلس و مسئولان شهرستانی برگزار شد و این برنامه کشوری است و در تمام شهرهای استان برگزار خواهد شد و میاندوآب هم بعد از مرکز استان دومین شهرستانی است که این جشنواره را در سطح استان برگزار کرد.
وی افزود: ورزش میاندوآب از جایگاه ویژه ای در استان برخوردار است و در کارهای مهم همیشه پیشقدم بوده و کیفیت این برنامه هم عالی بود، به نظر من حضور معاون وزیر در شهرستان میاندوآب می تواند از نظر سخت افزاری و مالی بسیار ساپورت کند و همین استادیوم ۱۵ هزار نفری با پیگیری محبی نیا و موافقت وزیر ورزش کارهای اجرایی طی چند روز آینده آغاز می شود.
فرماندار میاندوآب نیز در مراسم جشنواره اوقات فراغت و طرح تابستانه با ورزش گفت: شهرستان میاندوآب نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر ظرفیت دارد حال ما در بحث شاخص ها اگر بررسی کنیم نسبت به سطح ملی و استانی در رده پایینی قرار داریم.
مهدی قهرمانی در ادامه افزود: از معاونت محترم وزارت ورزش و جوانان انتظار داریم مساعدت نمایند تا بتوانیم عقب ماندگی را در بحث ورزش که به نوعی سلامت جامعه را در بر می گیرد پوشش دهیم.
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: تا یک ماه آینده ورزشگاه ۱۵ هزار نفری میاندوآب وارد فاز اجرایی می شود.
جهانبخش محبی نیا در مراسم جشنواره اوقات فراغت و طرح تابستانه با ورزش که در سالن شهدای ۱۷ شهریور شهرستان میاندوآب برگزار شد گفت: امروز ورزشکاران میاندوآب نشان دادند که این شهرستان چه پتانسیلی در رشته های مختلف ورزشی دارد که بارها تحسین معاون پارلمانی وزیر ورزش را برانگیخت.
نماینده میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: سالها قبل مصوب شده است که استادیوم ۱۵ هزار نفری در این شهر ساخته شود اما به دلایلی بعد از تجهیز کارگاه ساخت این استادیوم متوقف و ورزشگاه شهر دیگری ساخته شده است و امروز شاهد هستیم که میاندوآب با این عظمت و پتانسیل ورزشی فاقد استادیوم استاندارد است.
محبی نیا ادامه داد: انتظار داریم با حمایت های وزارت ورزش حداکثر تا یک ماه آینده عملیات اجرایی ساخت این استادیوم آغاز شود.