تشکیل کارگروه ویژه ی مبارزه و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز روستایی در شهرستان میاندوآب

تشکیل کارگروه ویژه ی مبارزه  و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز  روستایی در شهرستان میاندوآب
جلسه تشکیل کارگروه ویژه ای به منظور ایجاد هماهنگی میان دستگاه های اجرایی جهت کنترل و نظارت دقیق بر ساخت و سازهای غیر مجاز روستایی، به ریاست مهدی قهرمانی فرماندار ویژه ی شهرستان میاندوآب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جلسه تشکیل کارگروه ویژه ای به منظور ایجاد هماهنگی میان دستگاه های اجرایی جهت کنترل و نظارت دقیق بر ساخت و سازهای غیر مجاز  روستایی، به ریاست مهدی قهرمانی فرماندار ویژه ی شهرستان میاندوآب برگزار شد.

فرماندار میاندوآب در این جلسه ضمن تاکید بر مقابله قاطع و قانونی با ساخت و سازهای غیر مجاز در خارج از حریم شهر و محدوده های روستایی و حفظ حریم روستاها گفت: با تشکیل این کارگروه تمامی تغییر کاربری های خارج از محدوده شهرها و روستاها بطور مستمر توسط نمایندگان بخشداران، جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن رصد شده و به فرمانداری منعکس خواهد شد تا از طریق مبادی قانونی پیگیری و در صورت لزوم برخورد شود.

وی افزود: بنیاد مسکن شهرستان نیز بر حسب وظایف قانونی خود مکلف است عملکرد دهیاران در اجرای طرح هادی و رعایت ضوابط و مقررات این طرح را ارزیابی و گزارش نماید.

قهرمانی در ادامه با اشاره به اینکه مبارزه و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز مستلزم همکاری تنگاتنگ دادستانی محترم و فرماندهی نیروی انتظامی می باشد افزود: از بخشداران نیز انتظار میرود در حوزه مسئولیت خود، ضمن اجرای دستورالعملهای قانونی و نظارت  دقیق بر ساخت و سازها، نسبت به صدور پروانه های ساختمان اقدام کنند.

c745911b-3553-4ec1-b657-84d17d5e50e6.JPG