بازدید فرماندار میاندوآب از روند ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی

فرماندار میاندوآب از روند ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در بخش های چهارگانه شهرستان بازدید کرد

فرماندار میاندوآب از روند ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در بخش های چهارگانه شهرستان بازدید کرد
فرماندار میاندوآب: از معتمدین و صاحبان علم و اندیشه مناطق روستایی که شناخت کافی از نیازهای مردم منطقه دارند، دعوت می کنیم تا با حس مسئولیت پذیری وارد عرصه انتخابات شوند تا بتوانند اثربخشی لازم را منطقه خود داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ حسام شیرازه محبت در ششمین روز از ایام ثبت نام داوطلبین عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان میاندوآب از روند ثبت نام داوطلبین در ستادهای انتخابات بخشهای : مرکزی، باروق و مرحمت آباد بازدید کرد.

شیرازه محبت در حاشیه این بازدیدها با تاکید بر اینکه شوراها تاثیر بسزایی در پیگیری مطالبات جامعه روستایی دارند گفت: از معتمدین و صاحبان علم و اندیشه مناطق روستایی که شناخت کافی از نیازهای مردم منطقه دارند، دعوت می کنیم تا با حس مسئولیت پذیری وارد عرصه انتخابات شوند تا بتوانند اثربخشی لازم را منطقه خود داشته باشند.
شایان ذکر است ثبت نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه شانزدهم فروردین ماه آغاز و تا ساعت ۱۸ یکشنبه ۲۲ فروردین به مدت ۷ روز ادامه خواهد یافت، داوطلبان می توانند از طریق نرم افزارهای موبایلی یا کامپیوتری، دفاتر پیشخوان دولت در شهرها و روستاها و همچنین مراجعه حضوری به بخشداری ها از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰ جهت ثبت نام اقدام نمایند.