دیدار مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی با فرماندار میاندوآب

بیش از 35 درصد از مساکن روستایی شهرستان میاندوآب مقاوم سازی شده است

بیش از 35 درصد از مساکن روستایی شهرستان میاندوآب مقاوم سازی شده است
در شهرستان میاندوآب بیش از 35 درصد مساکن روستایی مقاوم سازی شده اند که بالاترین آمار در سطح استان می باشد و نشان از همکاری بالای مردم و دستگاه های اجرایی دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ حسام شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در این دیدار که به منظور بررسی وضعیت ایمن سازی مساکن روستایی شهرستان برگزار شد گفت: تسهیل در اخذ ضمانت های بانکی و روند تکمیل پرونده برای دریافت وامهای اعطایی بنیاد مسکن برای مقاوم سازی مساکن روستایی از مطالبات بحق مردم منطقه است.
وی افزود: اقدامات خوبی در بهسازی معابر روستاهای شهرستان با همکاری دهیاریها و بنیاد مسکن انجام پذیرقته است و آمادگی کامل برای دریافت قیر رایگان دولتی را داریم.

 فرماندار میاندوآب با اشاره به اینکه بیشترین آمار مساکن آسیب پذیر روستایی به بخش باروق میاندوآب تعلق دارد و باعث افزایش نگرانی ها در صورت وقوع حوادثی چون سیل و زلزله شده است، ازمدیرکل بنیاد مسکن خواست تا اهتمام ویژه ای نسبت به پرداخت وام های بهسازی در این منطقه از شهرستان داشته باشد. 


بدلی، مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی نیز در این دیدار با بیان اینکه در شهرستان میاندوآب بیش از 35 درصد مساکن روستایی مقاوم سازی شده اند گفت: میاندوآب بالاترین آمارمساکن مقاوم سازی شده روستایی در سطح استان دارد که نشان از همکاری بالای مردم و دستگاه های اجرایی دارد.
وی افزود: در برخی از روستاها با مشکل محدوده مواجه هستیم که امیدواریم با بازنگری طرح های هادی در مناطق مختلف و افزایش محدوده بسیاری از مشکلات موجود مرتفع گردد.