آیین تکریم و معارفه رئیس هلال احمر شهرستان میاندوآب برگزار شد

طی آیینی نادر افشارلو به عنوان سرپرست هلال احمر شهرستان میاندوآب معرفی و از خدمات یعقوب اسماعیلیان، مدیر پیشین تجلیل شد

طی آیینی نادر افشارلو به عنوان سرپرست هلال احمر شهرستان میاندوآب معرفی و از خدمات یعقوب اسماعیلیان، مدیر پیشین تجلیل شد
طی آیینی با حضور رئیس سازمان جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی و معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار میاندوآب نادر افشارلو به عنوان سرپرست هلال احمراین شهرستان معرفی و از خدمات یعقوب اسماعیلیان، مدیر پیشین تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ در این مراسم معاون فرماندار میاندوآب ضمن تقدیر از زحمات و خدمات اسماعیلیان گفت: اسماعیلیان و همکارانشان طی دوران خدمت خود تعامل خوبی با ادارات و بویژه ستاد مدیریت بحران داشتند، صادقانه انجام وظیفه کردند و همیشه پای کار بودند. در سیلهای اخیر و جمع آوری کمکهای مردمی برای سیلزدگان شمال و مناطق زلزله زده کشور عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند.
وی خاطرنشان کرد: هلال احمر شهرستان میاندوآب در زمان ریاست اسماعیلیان با وجود مشکلاتی همچون امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی محدود خدمات ارزنده ای ارائه نمود که جای تقدیر دارد.
سلمان زاده افشارلو را نیز بعنوان سرپرست جدید هلال احمر شهرستان معرفی کرد و ضمن آرزوی موفقیت، از وی خواست تا با تلاش و همت جهادی همانند رئیس پیشین درامر خدمات رسانی به مردم منطقه عملکرد خوبی از خود نشان دهد.
 سعید رهبر رئیس سازمان جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه تغییر در مدیریت امری طبیعی گفت: حرکت و پویایی در یک سازمان مستلزم حمایت مسئولین شهرستان می باشد، اگر به منافع مشترک بین سازمان و مردم و توسعه شهرستان فکر کنیم نتیجه خواهیم گرفت.
وی افزود: نیازمند کمک و حمایت بیش از پیش فرماندار و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان در جهت مدیریت حوادث و نجات جان انسانها هستیم چراکه هدف تمامی اعضای ستاد بحران توسعه و پیشرفت هلال احمر در سطح شهرستانها می باشد.