شورای اداری شهرستان میاندوآب و آیین تکریم و معارفه فرماندار این شهرستان با حضور مهندس مصطفوی، معاونت سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی برگزار شد

تکریم و معارفه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب

تکریم و معارفه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب
طی آیینی با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان غربی، نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس، امام جمعه و اعضای شورای اداری شهرستان میاندوآب، مهدی قهرمانی به عنوان بیست و هشتمین فرماندار میاندوآب معرفی و از زحمات ناصر امیری فرماندار اسبق این شهرستان تجلیل بعمل آمد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی: انتقاد لازمه تحرک و پویایی است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار میاندوآب گفت : انتقاد لازمه تحرک و پویایی است اما این انتقادها نباید منجر به توهین و تخریب شوند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب : علی مصطفوی در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان میاندوآب افزود: انتقاد لازمه تحرک و پویایی است اما این انتقادها نباید منجر به توهین و تخریب شوند ، در چارچوب نظام و قانون انتقاد همیشه سازنده خواهد بود .

 مصطفوی میاندوآب را به عنوان یک شهر ویژه و استراتژیک اعلام کرد و گفت: دشمن زمان جنگ تا لب شهرستان هم آمده بود جوانان میاندوآبی توانستند هم از انقلاب دفاع کنند و هم در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتند و وجود 850 شهید این شهرستان در زادگاه باکری ها مهر تاییدی بر این گفته هاست و ما هم اعتقاد داریم این شهرستان ویژه است و نگاه ویژه ای هم در استانداری به این شهرستان داریم.

مصطفوی با اشاره به اینکه مردم ولی نعمت ما هستند ، گفت: اگر مردم نباشند ما هیچی نیستیم لذا باید در تکریم ارباب رجوع تلاش کنیم اگر امروز ما حرفی در دنیا برای گفتن داریم به خاطر پشتیبانی همین مردم است و همانگونه که شاهد بودید در 13 آبان امسال تهدیدات دشمن به اوج خود رسیده بود ولی مردم با حضور خود در راهپیمایی روز ضد استکبار نشان دادند که همیشه پشتیبان این نظام هستند.
 وی با بیان اینکه تا 40 روز دیگر وارد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهیم شد و آغاز پنجمین دهه حکومت اسلامی را جشن خواهیم گرفت ، اطهارداشت : انتظار داریم تمام مسئولان در هر جایگاهی که هستند عملکرد نظام را برای مردم تبیین کنند، حتماً در برنامه های دهه فجر از حضور مردم استفاده کنند و برنامه ها باید حول محور مردم اجرا شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: استکبار جهانی امروز وحدت ما را نشانه رفته است و از رسیدن انقلاب به ۴۰ سالگی ناراحت است لذا امروز از گروههای سیاسی انتظار می رود در زمینه رسیدن به وحدت و انسجام تلاش های مضاعفی داشته باشند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت هستند، گفت : گاهی افراد برای رسیدن به اهداف سیاسی از خانواده شهدا استفاده ابزاری می کنند ولی واقعیت این است که خانواده شهدا همان طور که عزیزان خودشان را فدای نظام کرده اند اگر اتفاقی هم برای این کشور بیافتد باز هم اولین کسانی خواهند بود که جان خودشان را فدای این نظام خواهند کرد.

وی در ادامه با تقدیر از خدمات آقای امیری فرماندار اسبق این شهرستان ، وی فردی کاردان معرفی کرد و گفت: امیری در هر شهری که خدمت کرده منشا خدمات خیری بوده است لذا بر خودم لازم می دانم از خدمات ارزشمندی که در دوران فرمانداری میاندوآب داشته اند تقدیر و تشکر نمایم .
 
مصطفوی گفت: قهرمانی امروز به عنوان بیست و هشتمین فرماندار میاندوآب و دومین فرماندار بومی این شهر معرفی می شوند و تجربیات گذشته وی در مقام بخشداری و فرمانداری و مدیر کلی می تواند کمک کند خدمات بهتری با عنایت خداوند به این مردم در جهت توسعه شهرستان ارائه دهند.

در پایان این مراسم از خدمات 43 ماهه ناصر امیری به عنوان فرماندار میاندوآب قدردانی و مهدی قهرمانی به عنوان فرماندار جدید معرفی شد .