دیدار هیئت امنای کانون جامعه معلولین میاندوآب با فرماندار

جمعی از اعضای هیئت امنای کانون معلولین شهرستان میاندوآب به مناسبت گرامیداشت دوازدهم آذر، روز جهانی معلولین با فرماندار میاندوآب دیدار کردند

جمعی از اعضای هیئت امنای کانون معلولین شهرستان میاندوآب به مناسبت گرامیداشت دوازدهم آذر، روز جهانی معلولین با فرماندار میاندوآب دیدار کردند
شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب: روز دوازدهم آذر را روز تکریم و تجلیل از همه پدران، مادران، همسران و فرزندان صبوری است که بزرگوارانه از عضو معلول خانواده بی منت و بی آنکه یادی از آنها شود مراقبت و پرستاری می کنند.

دوازدهم آذر را روز تکریم و تجلیل از همه پدران، مادران، همسران و فرزندان صبوری است که بزرگوارانه از عضو معلول خانواده بی منت و بی آنکه یادی از آنها شود مراقبت و پرستاری می کنند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در این دیدار ضمن گرامیداشت و تبریک روز جهانی معلولین گفت: هدف از انتخاب این روز جلب توجه سیاست گذاران، مدیران و جامعه به حقوق اجتماعی و تامین نیازهای اساسی این قشر از جامعه است.
وی افزود: طی سال های گذشته با تلاش جامعه معلولان و نهادهای مرتبط قوانین و مقررات حمایت از حضور موثر این بزرگواران در جامعه فراهم شده و در حال اجرا می باشد.
دوازدهم آذر روز به اثبات رساندن " خواستن، توانستن است " روزی که این عزیزان با تلاش مضاعف، از نارسایی های جسمانی فراتر رفته و ثابت کرده اند که " معلولیت، محدودیت نیست" تا جاییکه امروز با همت، شور و شعور و عزت نفس به اطرافیان درس استقامت می دهند و استعدادهایشان با کسب موفقیت های فراوان در عرصه های مختلف علمی و، فرهنگی و ورزشی و ... به نمایش گذاشته می شود.
شیرازه محبت در این دیدار روز دوازدهم آذر را روز تکریم و تجلیل از همه پدران، مادران، همسران و فرزندان صبوری دانست که بزرگوارانه از عضو معلول خانواده بی منت و بی آنکه یادی از آنها شود مراقبت و پرستاری می کنند.
فرماندار میاندوآب در خاتمه ضمن تقدیر از عملکرد جامعه معلولین شهرستان میاندوآب گفت: نظام جمهوری اسلامی بر مدار تلاش برای عدالت و برابری حقوق انسان ها بنا شده و از این رو توجه به توزیع عادلانه امکانات و فرصت های اجتماعی در آن از جایگاه رفیعی برخوردار است.