گزارش سومین روز دهه فجر

در سومین روز از دهه فجر ۱۱ طرح عمرانی، آموزشی و خدماتی با حضور مسوولان در بخش مرحمت‌آباد میاندوآب کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری رسید.

در سومین روز از دهه فجر ۱۱ طرح عمرانی، آموزشی و خدماتی با حضور مسوولان در بخش مرحمت‌آباد میاندوآب کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری رسید.
در سومین روز از دهه مبارک فجر ۱۱ طرح عمرانی، آموزشی و خدماتی در شهرستان میاندوآب شامل: 6 پروژه برق رسانی، 2 پروژه عمران شهری ، تحویل ۲ باب مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) و یک پروژه عمران روستایی به بهره برداری رسید و کلنگ احداث یک باب مدرسه روستایی نیز به زمین زده شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛این طرح‌ها شامل ۶ پروژه برق‌رسانی در شهر چهاربرج و میاندوآب، طرح عمران شهری در چهابرج، تحویل ۲ باب مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره)، کلنگ‌زنی مدرسه ۶ کلاسه مشارکتی خیرساز در روستای «مظفر‌آباد» و آسفالت معابر روستایی در بخش مرحمت‌آباد میاندوآب است.

پروژه‌های عمران شهر چهاربرج دیگر طرحی بود که با حضور نماینده مردم میاندوآب در مجلس، فرماندار و جمعی از مسوولان این شهرستان و امام‌جمعه و مسوولان شهر چهاربرج به بهره‌برداری رسید.
شهردار چهاربرج در این خصوص گفت: احداث خیابان ۲۴ متری در این شهر به طول ۶۸۰ متر با عرض ۲۴ متر و زیرسازی و آسفالت به طول ۲۵ هزار مترمربع و نصب چراغ روشنایی، جدول‌گذاری از جمله این طرح‌هاست.
رضا مقدم افزود: برای اجرای این طرح‌ها  ۲۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از منابع داخلی و استانی هزینه شده‌است.

 

اجرای عملیات عمرانی در روستاهای بخش مرحمت‌آباد میاندوآب دیگر طرحی بود که به بهره‌برداری رسید.
بخشدار مرحمت‌آباد نیز در این رابطه گفت: مسیر‌گشایی به طول چهار هزار مترمربع، جدول‌گذاری به طول ۶ هزار و ۷۰۰ متر، زیر‌سازی و آسفالت معابر ۵۷ هزار مترمربع در روستاهای «قپچاق»، «شعبانلو»، «ابراهیم حصاری»، «خزینه قدیم» اجرا شده‌است‌.
فخرالدین صمدی با بیان اینکه ۳.۵ کیلومتر راه‌ روستایی آسفالت شده‌است، افزود: برای اجرای این طرح‌ها ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

همچنین به همین مناسبت ۶ پروژه برق‌رسانی به طور همزمان در شهر چهاربرج میاندوآب افتتاح شد.


مدیر امور توزیع برق میاندوآب در آیین افتتاح این طرح‌ها گفت: این پروژه‌ها شامل توسعه شبکه و رفع ولتاژ پشت انبار اداره غله در خیابان سرباز شهر میاندوآب، توسعه و بازسازی شبکه روستای «داش‌تپه» جهت رفع ضعف ولتاژ، تامین روشنایی معابر کمربندی شهید اوجاقی شهر چهاربرج، رفع ضعف ولتاژ مشترکان در روستای «داش‌تپه»، توسعه و بازسازی شبکه روستای «گاومیش‌گلی» جهت رفع ضعف ولتاژ، توسعه و بازسازی شبکه روستای «چالخماز» جهت رفع ضعف ولتاژ مشترکان است‌.
جمال کاظمی‌اصل افزود: برای احداث این پروژها در مجموع ۶ میلیارد و ۳۳۷ میلیون ریال از منابع داخلی و استاتی هزینه شده‌است.

 

مدیرعامل مجمع خیران مدرسه‌ساز میاندوآب در آیین کلنگ‌زنی مدرسه ۶ کلاسه زنده‌یاد «اژدر لک‌زاده» در روستای مظفرآباد اظهار داشت: این مدرسه با مشارکت خانواده مرحوم «لک‌زاده» ساخته می‌شود.
محمد نژادمحمد افزود: مدرسه فوق در زمینی به مساحت ۳۹۲ مترمربع  و با برآورد هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار احداث می‌شود.
وی بیان کرد: عملیات اجرایی ۱۱ باب مدرسه به طور همزمان در این شهرستان آغاز و هفت باب نیز طی دهه فجر تحویل آموزش و پرورش میاندوآب می‌شود.