قهرمانی فرماندار جدید میاندوآب: معیشت مردم و بیکاری از مشکلات اساسی در میاندوآب است/ظیفه فرماندار این است که در خدمت آحاد مختلف مردم باشد

قهرمانی فرماندار جدید میاندوآب: معیشت مردم و بیکاری از مشکلات اساسی در میاندوآب است/ظیفه فرماندار این است که در خدمت آحاد مختلف مردم باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مهدی قهرمانی فرماندار جدید میاندوآب در شورای اداری این شهرستان که با موضوع تودیع و معارفه فرماندار برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات ناصر امیری فرماندار اسبق این شهرستان  گفت: اگر حتی امروز سر بنده را نیز ببرند، خون و پوست و گوشت من همان مسیری است که شهدا طی کرده اند و یادمان هست و فراموش نکرده ایم که در همین پلیس راه و روستاهای اطراف چه اتفاقاتی می افتاد و در 17 سالگی به عنوان بسیجی خدمت می کردم و می گفتم برای من کافی است که فقط یک نفر از دشمن را به درک واصل کنم. 
مهدی قهرمانی اظهار کرد: 40 سال از انقلاب اسلامی گذشته است و این را باور داریم که اگر نظام آسیبی ببیند، کسی نمی آید بگوید که شما خانواده شهدا بودید، رزمنده بودید، فرماندار بودید، چه کسی بودید و به هیچ کس رحم نخواهد کرد.
وی افزود: ما وظیفه داریم که خالصانه در خدمت جامعه ایثارگران باشیم و وظیفه فرماندار این است که در خدمت آحاد مختلف مردم باشد.
فرماندار جدید میاندوآب با اشاره به اینکه در طول 26 سال خدمت خود، توجهی به گرایش فردی افراد نکرده است، تصریح کرد: از همه عزیزان طلب یاری می کنم و باید با اتحاد و وحدت کلمه کارها را به پیش ببریم.
قهرمانی با تاکید بر امر نظارت، اظهار کرد: همه باید در چارچوب قانون عمل کرده و کمک کنیم تا کارها طبق قانون پیش رود.
وی با اشاره به اینکه معیشت مردم و بیکاری از مشکلات اساسی در میاندوآب است، افزود: در وضعیتی هستیم که دشمن با حربه های مختلف اعم از تحریم اقتصادی ما را تهدید می کند و در 40 سال گذشته نیز تهدید از رویکرد دشمنان بوده است.
قهرمانی با بیان اینکه باید در عمل ثابت کنیم که خدمتگزار همه مردم هستیم، اظهار کرد: باید امانت دار خوبی بوده و با مردم صادقانه حرف بزنیم و مسائل را درست انتقال دهیم.
وی اشاره ای نیز به بحث انتخابات و حفظ و صیانت از آرای مردم کرد و افزود: سال آینده انتخابات مجلس را در پیش رو داریم، مردم بدانید که اگر امروز کسی مخالف این است که بنده مسئولیت فرمانداری را قبول کنم، این است که نگرانند که فردا بنده در انتخابات به هیچ وجه اجازه نخواهم داد که حق الناس ضایع بشود و رای مردم به جیب کسی دیگر برود، من خاک پای مردم هستم و در اتاقم به روی همه باز است، از امام جمعه درخواست می کنم تا در یکی از نمازهای جمعه، پروژه ها و برنامه های خود را به مردم اعلام کنم.