جلسه کمیته مناسب سازی اماکن و معابر شهری و روستایی شهرستان میاندوآب برگزار شد

جلسه کمیته مناسب سازی اماکن و معابر شهری و روستایی شهرستان برای جانبازان و معلولان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان میاندوآّ ب برگزارشد .

جلسه کمیته مناسب سازی اماکن و معابر شهری و روستایی شهرستان برای جانبازان و معلولان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان میاندوآّ ب برگزارشد .
معاون فرماندار: مناسب سازی اماکن را نه تنها برای معلولان و جانبازان سرافراز، بلکه برای افراد سالخورده و تمامی اقشار جامعه انجام می دهیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ ناصر سلمان زاده معاون فرماندار میاندوآب در این جلسه با تاکید بر اینکه مناسب سازی اماکن باید با نظر تیم کارشناسی بهزیستی، شهرداری و نظام مهندسی و در جهت تامین رفاه معلولان و جانبازان سرافراز انجام پذیرد گفت: اقدامات خوبی در زمینه مناسب سازی اماکن و معابر شهری انجام شده است ولی کافی نیست و تحقق این امر مستلزم همت مردم و مسوولان شهرستان می باشد.

وی افزود: در راستای مناسب سازی اماکن اولین گام در خود مجموعه فرمانداری برداشته ایم، دبیر خانه و میز خدمت فرمانداری میاندوآب جهت رفاه حال معلولان و جانبازان بزرگوار در طبقه هم کف و بدون هیچ ناهمواری  مستقر شده است.

سلمان زاده نصب صندلی های پیر نشین، مناسب سازی معابر برای نابینایان و نصب پلهای فلزی همسطح در معابر را از اقدامات اخیر کمیته مناسب سازی برشمرد و افزود: مناسب سازی اماکن را نه تنها برای معلولان و جانبازان، بلکه برای افراد سالخورده و تمامی اقشار جامعه انجام می دهیم .

شایان ذکر است در این جلسه علاوه بر  ارائه گزارش شهرداری از روند مناسب سازی معابر، بهزیستی، آموزش و پرورش، بانکها و برخی از ادارات دولتی  در خصوص مناسب سازی اماکن و معابر وهمچنین حمایت از حقوق معلولین مناسب سازی درمانگاه هلال احمر، باشگاه فرهنگیان ساختمانهای اداری و شعب مرکزی بانکها و نصب باجه های الکترونیکی دریافت وجه توسط بانکها در مناطق مرکزی شهر در دستور کار کمیته مناسب سازی قرار گرفت.