حضور همدلانه مسئولین و خیرین در میاندوآب حماسه مهربانی آفرید.

با برنامه ریزی های صورت گرفته و جذب کمک های خیرین، اقلام مایحتاج لازم برای قشر نیازمند در این روزهای بحرانی با حضور و نظارت جمعی از مسئولان شهرستان بین خانواده های نیازمند توزیع شد

با برنامه ریزی های صورت گرفته و جذب کمک های خیرین،  اقلام مایحتاج لازم برای قشر نیازمند در این روزهای بحرانی با حضور و نظارت جمعی از مسئولان شهرستان بین خانواده های نیازمند توزیع شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ در این اقدام انسان گرایانه و خدا محورانه پس از برنامه ریزی های صورت گرفته و جذب کمک های خیرین،  اقلام مایحتاج لازم برای قشر نیازمند در این روزهای بحرانی با حضور و نظارت میدانی خود مسئولان بین خانوار و افراد نیازمند توزیع شد. 

به گفته فرماندار میاندوآب مردم در این اقدام همدلانه با اقدامی جهادی سرود همدلی و مهربانی را به شکل زیبایی سرودند. 

مهدی قهرمانی با بیان اینکه مردم ضمن رعایت اصول بهداشتی امیدوارانه همراه هم باشند گفت: از همه خیرین و از همه گروههای اجتماعی و مسئولان که در این‌ شرایط بحرانی در کنار مردم هستند و فارغ از هر نوع گرایش سیاسی و صرفاً با توجه به وظیفه اسلامی و انسانی خود عمل می کنند تقدیر می کنم. 

وی سپس افزود: اقدامات و برنامه ریزی هایی نیز صورت گرفته است که یقیناً با حضور مردم پر محبت میاندوآب در روزهای آتی محقق خواهد شد. 
فرماندار میاندوآب تصریح کرد: امام جمعه محترم و همه مسئولان در تلاشند تا در این شرایط خاص در کنار مردم باشند و این کار را نیز انجام می دهند.