پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان میاندوآب به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان میاندوآب به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ امام جمعه و فرماندار شهرستان میاندوآب به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیام مشترکی صادر نمودند.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

*والفجر ولیال عشر*

   دهه فجر، ‌سرآغاز طلوع اسلام،‌خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.در دهه فجر ، اسلام تولدی دوباره یافت. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

   ایام‌ا... دهه فجر یاد آور رهایی ملت بزرگ ایران از چنگال سیاه استکبار و تجلی حماسه ماندگار و الهام بخشی است که صفحه‌ای زرین در تاریخ حیات ملت ایران گشود و ندای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال رادرگوش جهانیان طنین افکندوبا نسیم روحبخش بهار انقلاب اسلامی،مشام تمام وفاداران راستین ‌آزادی وعدالت رامعطر نمود.

   جمهوری اسلامی مولود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بود که با دم مسیحایی رهبر آزاده‌اش حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه و حضور ملتی سرافراز و خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان و مجاهدان راه فضیلت به بار نشست.

امام خمینی(ره) با بصیرت نافذ، انقلاب اسلامی را رهبری کرد و با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و گفتمان‌سازی آگاهی بخش، افکار عمومی و وجدانهای خفته جهانیان را بیدار ساخت.

   ملت غیور و قدرشناس ایران اسلامی چهل و یکمین بهار آزادی را در سوگ مالک اشتر زمان گرامی میدارند، شهادت سردار دلها هرچند موجب شادی سردمداران جنایتکار آمریکا گردید ولی قطره قطره خون حاج قاسم، در رگهای جوانان مومن و انقلابی این مرز و بوم جوشید و انتقام سخت این جنایت آشکار،  با سیلی سپاه آغازشد و با خروج این جنایتکاران از منطقه پایان خواهد یافت.

   نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، علی رغم انواع تهدیدها ،تحریم ها با تمام توان خود در برابر زورگوئی های حکومت های جبار و استکبار از آرمان های خود دفاع نموده و تاکنون اجازه نداده که دشمنان قسم خورده نظام، چشم طعمی به این دستاورد عظیم قرن بدوزند و یا خدشه ای بر آن وارد سازند.

   با توجه به همزمانی بیست و دوم بهمن ماه  با چهلمین روز شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی، برخود لازم می دانیم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها، چهل و یکمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به خانواده های محترم شهدا، ایثارگران و همه مردم شریف دیار سرداران شهید باکری ها، زنده دلها، مردانی ها، خدایی ها و.... وهمه حماسه آفرینان ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نماییم.

از درگاه خداوند متعال بهروزی ملت بزرگ ایران، صحت و سلامتی مقام عظمای ولایت، موفقیت دولت و همه خدمتگذاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواهانیم

حمید حسن زاده

امام جمعه شهرستان میاندوآب

مهدی قهرمانی

فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب