دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب
بمناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی; حجت الاسلام والمسلمین نجفیان به همراه کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با علی پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب دیدار و گفتگو کردند.

بمناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی; حجت الاسلام والمسلمین نجفیان به همراه کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با علی پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب  دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میاندوآب; علی پیام فرماندار شهرستان میاندوآب در این دیدار ضمن تبریک و گرامیداشت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی(ره)، نقش تشکیلات دینی و مذهبی مانند سازمان تبلیغات اسلامی را در عرصه های مختلف قبل و بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: این سازمان با تقویت ارزش های اسلامی بویژه در شرایط خطیر به خوبی در تمامی مسئولیت ها ایفای نقش کرده است.

وی با اشاره به اینکه هم امام خمینی(ره) و هم مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هدف از تبلیغات اسلامی را نشر و معرفی پیام الهی و اسلام حقیقی دانسته اند بر ضرورت اهتمام همه مسئولان در جهت نیل به این اهداف تاکید کرد.

حجت‌الاسلام نجفیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میاندوآب نیز در این دیدار با تشکر از حمایت های فرماندار شهرستان در زمینه اجرای برنامه های دینی مشکلات اداره سازمان تبلیغات اسلامی را بیان کرد