پیام تبریک فرماندار میاندوآب به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام

فرماندار میاندوآب با صدور پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج)را تبریک گفت

فرماندار میاندوآب با صدور پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج)را تبریک گفت
حسام شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی فرارسیدن نیمه شعبان، هفته وزارت اطلاعات و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ حسام شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی فرارسیدن نیمه شعبان، هفته وزارت اطلاعات و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت. 
متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی
میلاد مهدی موعود بوستان مقدس نبوی را آراسته ساخت و وجود مطهرش عرشیان را تسبیح گوی و فرشیان را در انتظار نشاند.
در انتظار ظهور حضرت مهدی موعود(عج) چشم به راهیم تا با ظهورش شمیم عطرآگین و روح نواز صلح و آرامش را در جهان بگستراند و شب ظلمانی انتظار را به روشنی صبح امیدواری روشن کند.
نامگذاری سالروز این میلاد خجسته، به نام «سربازان گمنام امام زمان(عج)» و گرامیداشت هفته ای به این نام، مُؤیّدِ توجه ویژه به جایگاه حساس، کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش ها و آرمان های الهی نظام و نشانگر احترام به رامردان خدمتگزاری است که بی نام و نشان، در جهت خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی، هوشمندانه و مخلصانه می کوشند و ارمغان آور امنیت و آرامش هستند.
اینجانب خجسته سالروز ولادت باسعادت امام زمان، مهدی موعود(عج) را به آحاد مردم شریف شهرستان میاندوآب به ویژه سربازان گمنام امام زمان(عج) تبریک و تهنیت عرض نموده؛ از درگاه خداوند متعال، تعجیل در فرج مبارک آن حضرت را مسئلت می نمایم. اللهم عجل لولیک الفرج 
هرچند تلخکامی کرونا ویروس و رعایت فاصله فیزیکی مانع از برپایی جشن های حضوری اعیاد شعبانیه شده است ولی سعی برآن داریم تا حلاوت میلاد با سعادت مهدی موعود را با صرف هزینه های برگزاری مراسمات در امور خیر دوچندان نماییم. انشاءالله

حسام شیرازه محبت
فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب