بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از ۲ طرح نیمه‌تمام در میاندوآب

معاون امور استان‌ها، حقوقی و مجلس وزارت ورزش و جوانان در سفر خود به آذربایجان غربی از ۲ طرح نیمه‌تمام ورزشی در میاندوآب بازدید کرد

معاون امور استان‌ها، حقوقی و مجلس وزارت ورزش و جوانان در سفر خود به آذربایجان غربی از ۲ طرح نیمه‌تمام ورزشی در میاندوآب بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جمشید تقی‌زاده در این بازدید که مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی، نماینده مردم میاندوآب در مجلس و فرماندار این شهرستان نیز حضور داشتند از سالن خانه جوان و سالن ورزشی طبقاتی ووشو و تنیس روی میز بازدید و از نزدیک در جریان روند احداث این ۲ طرح ورزشی قرار گرفت.
رییس اداره ورزش و جوانان میاندوآب در جریان این بازدید گفت: خانه جوان میاندوآب هم‌اکنون از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بوده و برای احداث آن تاکنون هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
امیر رضاپور افزود: برای تکمیل این طرح که دارای یکهزار و ۳۰۰ مترمربع زیربناست به ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال دیگر اعتبار نیاز است،  سالن ورزشی مشترک هیات ووشو و تنیس روی میز نیز در ۲ طبقه با زیربنای ۸۴۰ مترمربع احداث شده و دارای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.
در این بازدید معاون استان‌ها، حقوقی و مجلس وزارت ورزش و جوانان برای تکمیل و پیگیری این طرح‌ها از طریق استانداری آذربایجان‌غربی قول مساعد داد.
هم‌اکنون ۱۹ باب سالن ورزشی در میاندوآب وجود دارد و سرانه فضای ورزشی در این شهرستان ۷۰ سانتی‌متر بوده که این میزان در استان یک مترمربع است.