ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان میاندوآب تشکیل جلسه داد

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد با هدف بررسی مشکلات واحد های تولیدی، صنعتی و کشاورزی برگزار شد

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد با هدف بررسی مشکلات واحد های تولیدی، صنعتی و کشاورزی برگزار شد
فرماندار میاندوآب: واحدهای صنعتی در اسرع وقت نسبت به پرداخت حق بیمه کارگران و حل مشکلات خود با تامین اجتماعی اقدام کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد با هدف بررسی مشکلات واحد های تولیدی، صنعتی و کشاورزی برگزار شد.

مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در این جلسه با اشاره به شرایط نا مناسب اقتصادی گفت:یکی از راههای مقابله با تحریمهای ظالمانه غرب علیه ایران و افزایش و رونق تولیدات داخلی رفع مشکلات واحدهای تولیدی صنعتی و احیای دوباره واحدهای راکد می باشد.

وی افزود: برخی از واحدهای صنایع تبدیلی بخش کشاورزی مانند گاوداریهای صنعتی برای دریافت انشعاب آب بلاتکلیف مانده اند، از آنجا که نوع طرح صنعتی می باشد از بخش صنعت نسبت به تامین آب واحدهای مورد نظر اقدام خواهد شد.

 فرماندار میاندوآب با تاکید بر اینکه پرداخت حقوق و حق بیمه کمترین توقعی است که کارگران از کارفرماهای خود دارند از مدیران واحدهای صنعتی خواست تا در اسرع وقت نسبت به پرداخت حق بیمه کارگران و حل مشکلات خود با تامین اجتماعی اقدام کنند.

قهرمانی اشاره ای نیز به درخواست تسهیلات واحدهای صنعتی از بانکها کرد و افزود: بسیاری از تولیدکنندگان در دریافت و پرداخت تسهیلات با مشکل مواجه هستند، حساسیت بانکها در دریافت ضمانت بانکی و تعویق در پرداخت اقساط وام از سوی برخی از واحدها سبب شده تا مشکلاتی در دریافت و پرداخت تسهیلات بوجود آید لذا  تمام تلاش خود را برای حل این مشکلات می کنیم ولی خارج از چهارچوب قانون عمل نمی کنیم.