مریم مسرت، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب: نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی کشورها شناخته می شود و غفلت از قشر دانش آموز و آینده ساز کشور، انحرافات و آسیب های اجتماعی زیادی ببار خواهد آورد

مسابقات ورزشی مدارس جنوب آذربایجان غربی در میاندوآب آغازشد

مسابقات ورزشی مدارس جنوب آذربایجان غربی در میاندوآب آغازشد
مسابقات ورزشی دانش آموزان مدارس شبانه روزی شهرهای جنوب آذربایجان غربی در رشته های فوتسال، والیبال و شطرنج به میزبانی میاندوآب آغاز شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مریم مسرت معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار شهرستان میاندوآب در آیین افتتاحیه این مسابقات ضمن تبریک نیمه شعبان و تقدیر از برگزارکنندگان مسابقات دانش آموزی جنوب استان گفت: برگزاری مسابقات دانش آموزی علاوه بر ایجاد شور و نشاط، غنی سازی اوقات فراغت و آشنایی دانش آموزان با فرهنگ دیگر شهرها ، باعث شکوفایی  استعدادهای دانش آموزان در زمینه های مختلف نیزخواهد شد.

معاون فرماندار میاندوآب جوان را قطاری از واژه ها ی توانایی، بالندگی، اقتدار، و صداقت دانست و افزود: بهار زندگی بشریت دوران جوانی است، جوانان کشور ما همانطوریکه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب تاکید نمودند برای عزت و پیشرفت میهنمان باید در عرصه های مدیریتی عرض اندام نمایند.

وی خاطر نشان کرد: نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی کشورها شناخته می شود و غفلت از قشر دانش آموز و آینده ساز کشور، انحرافات و آسیب های اجتماعی زیادی ببار خواهد آورد لذا جوانگرایی و حمایت از قشر جوان، بعنوان یکی از مهمترین اهداف دولت در دستور کار مسئولین کشور قرار دارد.

مدیر آموزش و پرورش میاندوآب در حاشیه مراسم افتتاح این دوره از مسابقات گفت: این رقابت ها به مدت سه روز و با حضور تیم هایی از 10 شهرستان جنوب آذربایجان‌غربی برگزار می شود.

بهروز تقی نژاد افزود: این مسابقات با شرکت 30 تیم در رشته های فوتسال برای دانش آموزان پسر و والیبال و شطرنج برای دانش آموزان دختر در سالن های ورزشی شهید باهنر، شهید رضوانخواه و 22 بهمن این شهرستان برگزار می شود.

وی بیان کرد: در این دوره از مسابقه ها دانش آموزان شهرستان های میاندوآب و بخش مرحمت آباد، تکاب، شاهین دژ، مهاباد، بوکان، سردشت، پیرانشهر، اشنویه و نقده حضور دارند.

شایان ذکر است این مسابقات در ۲ بخش جنوب و شمال آذربایجان غربی برگزار می شود و در پایان سه تیم برتر در هر رشته در مسابقات استانی که به میزبانی ارومیه در اردیبهشت ماه برگزار می شود، راه پیدا می کند.