فرماندار میاندوآب: مشکلات ناشی از صدور مجوزفعالیت برای واحدهای تولیدی و صنعتی بدون درنظر گرفتن ظرفیت منطقه، عدم توجه به نحوه تهیه مواد اولیه و میزان عرضه و تقاضا شهرک صنعتی را در شرایط نامناسب قرارداده است.
بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی میاندوآب با حضور فرماندار
در نشستی با حضور مهدی قهرمانی، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب و مدیران واحدهای تولیدی، مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی شهید باکری بررسی شد
  • سه شنبه 30 بهمن 1397 ساعت 18:19
مهدی قهرمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با حضور در جمع نمازگزاران شهر چهاربرج گزارش کاملی از اقدامات دولت در بخش مرحمت آباد میاندوآب ارائه نمود.
قهرمانی فرماندار شهرستان میاندوآب: محورهای «چهاربرج – ملکان» و «چهاربرج – بناب » مراحل پایانی زیرسازی و آسفالت را می گذرانند و بزودی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.
محورهای «چهاربرج – ملکان» و «چهاربرج – بناب » بزودی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.
  • یکشنبه 28 بهمن 1397 ساعت 11:44
محبی نیا:استاندار برای خدمت به مردم منطقه آمده و از هیچ تلاشی برای توسعه استان دریغ نکرده و نخواهد کرد.
حمایت نایب رئیس کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از عملکرد استاندارآذربایجان غربی
  • چهارشنبه 24 بهمن 1397 ساعت 13:31
به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مهدی قهرمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی از حضور پرشور مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن تقدیر کرد.
تشکر فرماندار میاندوآب از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب
  • سه شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 08:38
مهدی قهرمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در پیامی از مردم برای شرکت پر شور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد
دعوت فرماندار میاندوآب از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن
  • یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 19:50
افتتاح 3 طرح عمرانی و خدماتی در میاندوآب
سه پروژه عمرانی، گازرسانی و خدماتی با 9میلیارد و 500میلیون ریال هزینه به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور نماینده مجلس، فرماندار و جمعی از مسوولان دستگاههای اجرایی میاندوآب به بهره برداری رسید.
  • یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 17:47
1 2 3 4 5 6