مدیرعامل شهرک های صنعتی آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان میاندوآب دیدار و گفتگو کرد.
شهرک صنعتی میاندوآب در حال تبدیل شدن به شهرک برتر و نمونه است.
بدهی واحدهای صنعتی آذربایجان غربی تا 80 درصد بخشیده می شود/5 واحد صنعتی راکد در شهرستان میاندوآب، احیا و به چرخه تولید بازگشته اند/ شهرک صنعتی میاندوآب یکی از مهمترین شهرک های صنعتی استان بوده و در حال تبدیل شدن به شهرک برتر و نمونه است.
  • چهارشنبه 22 خرداد 1398 ساعت 13:59
همزمان با آغاز هفته جهاد کشاورزی و گرامیداشت این ایام، مدیریت و جمعی از کارکنان جهادکشاورزی میاندوآب با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.
بهره برداری 7 از پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی و کشاورزی با اعتبار86371 میلیون ریال و اشتغالزایی 54 نفر به طور مستقیم و 79 نفر بطور غیر مستقیم همزمان با هفته جهاد کشاورزی در شهرستان میاندوآب
از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستائی و عشایری برای اجرای 90 طرح با اشتغالزایی 153 نفر، مبلغ نه میلیارد و سیصدو نود و چهار میلیون تومان تسهیلات در شهرستان میاندوآب پرداخت شده است/ بهره برداری از 7 پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی و کشاورزی با اعتبار86371 میلیون ریال و اشتغالزایی 54 نفر به طور مستقیم و 79 نفر بطور غیر مستقیم در هفته جهاد کشاورزی
  • چهارشنبه 22 خرداد 1398 ساعت 11:15
یک گروه فنی و متخصص امور شهرسازی و عمرانی در راستای تسهیل و سرعت بخشی به راه اندازی یک طرح تجاری و رفاهی در شهرستان میاندوآب تشکیل شود.
گروه فنی برای بررسی طرح سرمایه گذاری در میاندوآب راه اندازی می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی: این کمیته موظف است تا ظرف مدت ۱۵ تا ۲۰ روز طرح تجاری، رفاهی این شهرستان را بررسی و نتیجه را به کمیسیون ماده پنج شهرداری ارسال کند.
  • دوشنبه 20 خرداد 1398 ساعت 10:05
نخستین نشست ادبی شاعران و نویسندگان آذربایجان غربی با حضور بیش از ۱۰۰ شاعر و نویسنده از اورمیه، نقده و میاندوآب به میزبانی فرمانداری میاندوآب برگزار شد.
نخستین نشست ادبی شاعران و نویسندگان آذربایجان غربی به میزبانی میاندوآب برگزار شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت؛5 هزار تن کاغذ بین 30 نشریه فعال استان طی چند روز آینده توزیع خواهد شد، ممکن است کافی نباشد ولی از هیچ بهتر است و امیدواریم بتواند چرخ نشریات مکتوب را بچرخاند.
  • یکشنبه 19 خرداد 1398 ساعت 09:40
جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی و کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان میاندوآب، به ریاست مریم مسرت معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب با محوریت پیشگیری از خودکشی برگزار شد.
جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی و کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان میاندوآب برگزار شد
مریم مسرت، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب:امنیت مهمترین نیاز یک انسان و حداقل انتظاری است که یک فرد از جامعه دارد، آیا در کشور توانسته ایم سلسله مراتب نیازهای جامعه را ایجاد کنیم؟ /عدم تامین نیازهای ایمنی بزه کاری و ناهنجاری های مختلف در جامعه افزایش می دهد/ پیشران سند تحول بنیادین آموزش بوده است و به بُعد پرورشی اهمیتی داده نشده است، آموزش و پرورش فقط در زمینه آموزش سند تحول بنیادین خوب عمل کرده است.
  • دوشنبه 13 خرداد 1398 ساعت 10:31
جلسه کارگروه مبارزه با آسیب های اجتماعی شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار با محوریت پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر و دستور کار ارائه گزارش عملکرد آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، اداره زندان و روسای دانشگاههای میاندوآب برگزار شد
جلسه کارگروه مبارزه با آسیب های اجتماعی شهرستان میاندوآب برگزار شد
فرماندار میاندوآب: آگاهی دادن به خانواده ها از مهمترین عوامل پیشگیری از ابتلا به اعتیاد است /در جاهایی که سطح سواد پایین تر است خطر گرفتاری به مواد افیونی بیشتر است بر همین اساس آگاه سازی و پیشگیری مهمترین اقدام شورای مبارزه با مواد مخدر است/کسانی که بسوی مواد مخدر کشیده می شوند از عواقب آن آگاه نیستند، عرضه کنندگان این مواد نیز تنها بدنبال سود بیشتر هستند، باتوجه به گستردگی منطقه و پراکندگی روستاها باید اهتمام جدی تری به روستاها داشته باشیم
  • دوشنبه 13 خرداد 1398 ساعت 09:03
حضور پرشور و شعور مردم شهرستان میاندوآب در راهپیمایی روز جهانی قدس و آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان
گزارش تصویری / حضور پرشور مردم میاندوآب در راهپیمایی روز جهانی قدس
فرماندار میاندوآب: قدس فروشی نیست ، قدس قبله اول مسلمانان و مرکز آمال و آرزوهای مسلمانان جهان است
  • جمعه 10 خرداد 1398 ساعت 14:08
در راستای اجرای برنامه های مدیریت جامع تالاب نوروزلو و شروع فاز انجام اقدامات و اجرای عملی برنامه مدیریت تالاب ،اولین جلسه کمیته محلی این تالاب به ریاست ناصر سلمان زاده، معاون فرماندار میاندوآب برگزار شد.
اولین جلسه کمیته محلی تالاب نوروزلوی شهرستان میاندوآب برگزار شد
  • چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 14:40
نشست مشورتی دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی روستاها و بخشداران شهرستان میاندوآب با فرماندار برگزار شد
فرماندار میاندوآب: دهیاران در تمامی اقدامات خود قانون را سرلوحه کار خود قرار داده و با ساخت سازهای غیرمجاز برخورد قاطع داشته باشند.
  • چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 14:20
مهدی قهرمانی،فرماندارویژه شهرستان میاندوآب درمعیت دکتر محبی نیا نماینده مجلس شورای اسلامی، ضمن دیدار با وزیر ورزش و جوانان، مشکلات و درخواست های جامعه ورزشی شهرستان را مطرح نمود.
اختصاص بودجه برای ساخت استادیوم 5000نفری شهرستان میاندوآب با دستور وزیر ورزش و جوانان
  • چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 11:54