جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان میاندوآب برگزار شد
جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کارگروه با محوریت پیگیری مصوبات قبلی و ارائه عملکرد اخیرکارگروه برگزار شد.
  • شنبه 15 دی 1397 ساعت 12:08
شورای اداری شهرستان میاندوآب و آیین تکریم و معارفه فرماندار این شهرستان با حضور مهندس مصطفوی، معاونت سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی برگزار شد
تکریم و معارفه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب
طی آیینی با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان غربی، نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس، امام جمعه و اعضای شورای اداری شهرستان میاندوآب، مهدی قهرمانی به عنوان بیست و هشتمین فرماندار میاندوآب معرفی و از زحمات ناصر امیری فرماندار اسبق این شهرستان تجلیل بعمل آمد.
  • یکشنبه 2 دی 1397 ساعت 11:58
بازدید فرماندار از موسسه خیریه رسول اکرم
ناصر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب از موسسه خیریه رسول اکرم (ص) شهرستان میاندوآب بازدید کرد
  • شنبه 24 آذر 1397 ساعت 13:09
جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار وبا حضور اعضای شورا در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.
جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان میاندوآب برگزار شد
  • شنبه 24 آذر 1397 ساعت 13:04
معارفه رییس جدید مرکز آموزش کشاورزی
در مراسمی با حضور دکتر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب و دکتر روانلو رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان آذربایجان غربی، ضمن تقدیرو تشکر از تلاش های مهندس رحیم هوشیار رئیس سابق مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی شهرستان میاندوآب، مهندس محمدعلی صادقیان بعنوان رییس جدید این مرکزمعرفی گردید. گفتنی است مهندس صادقیان کارشناس ارشد آگرواکولوژی است و قبل از این مسئولیت بخش طرح و برنامه جهادکشاورزی میاندوآب را برعهده داشته است.
  • شنبه 24 آذر 1397 ساعت 10:51
کارگروه فرهنگی -اجتماعی، صیانت از حریم امنیت عمومی شهرستان میاندوآب برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جلسه کارگروه فرهنگی -اجتماعی، صیانت از حریم امنیت عمومی در شهرستان میاندوآب با حضور فرماندار، امام جمعه و دبیران حقوق شهروندی این شهرستان با محوریت ابلاغ برنامه های پیشنهادی گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد
  • چهارشنبه 21 آذر 1397 ساعت 13:11
بازدید سرزده دکتر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب از زندان میاندوآب
دکتر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب سرزده از زندان میاندوآب بازدید کرد
  • شنبه 17 آذر 1397 ساعت 13:25
رئیس جمهور در جمع پرشور مردم خوی
ملت ایران پاسخ اصلی آمریکا را در22 بهمن خواهد داد/ دشمنان با فشار اقتصادی قادر نیستند ملت ایران را از مسیر استقلال و آزادی برگردانند/ شکست مستکبران در منطقه، ناشی از ایستادگی کل ملتهای منطقه است
رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا خیال می کرد با فشار چند ماهه ملت ایران تسلیم می شود، اظهار داشت: نمی گذاریم فشارهای آمریکا و مزدورانش برای مردم مشکلات بزرگ ایجاد کنند و هرگز در برابر فشار دستها را بالا نخواهیم برد.
  • چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 08:00
<< < 100