یک روز متفاوت با عشایر ییلاقات سهند
فرماندار میاندوآب با حضور در ییلاقات سهند، مشکلات و نیازمندیهای عشایر شهرستان میاندوآب را مورد بررسی قرار داد
عشایر منطقه میاندوآب که هر سال در فصول سرما به قشلاق و در فصول گرما به ارتفاعات و ییلاقات منطقه سهند کوچ می‌کنند در سال‌های اخیر برغم مشکلات فراوانی که با آن مواجه بوده‌اند اما سهم‌شان را در تولید فرآورده‌های لبنی و دامی در اقتصاد کشور را به عنوان قشر مولد جامعه حفظ کرده‌اند.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 12:48
جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان در فرمانداری شهرستان میاندوآب برگزار شد
علی پیام فرماندار ویژه میاندوآب امکانات ورزشی بایستی در اختیار مردم عزیز شهرمان قرار گیرد همچنین برای اشخاصی که فضای ورزشی را اجاره می کنند صلاحیت خود فرد و سوابق مدیریتی بایستی با جدیت مورد بررسی قرار گیرد تا شاهد اتفاقاتی در سطح شهرستان نباشیم.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 12:46
پیام تبریک فرماندار میاندوآب به مناسبت هفته قوه قضاییه
علی پیام فرماندار معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی فرا رسیدن "هفته قوه قضاییه "را تبریک گفت
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 12:43
دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب
بمناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی; حجت الاسلام والمسلمین نجفیان به همراه کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با علی پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب دیدار و گفتگو کردند.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 12:40
فرماندار میاندوآب:
اعضای شورای اسلامی شهر در امورات اجرایی شهرداری دخالت نکنند
فرماندار ویژه میاندوآب با تاکید بر رعایت قانون توسط اعضای شورا گفت: اعضای شورای اسلامی شهر نباید در امورات اجرایی شهرداری دخالت کنند.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 12:28
معاون وزیر علوم از مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب بازدید کرد
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در راس هیئتی متشکل از معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب، نماینده مردم منطقه در مجلس و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی با حضور در مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب از واحدهای مختلف آموزشی و پژوهشی این دانشگاه بازدید کرد.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 10:42
برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان میاندوآب
جلسه کارگروه اشتغال، تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان میاندوآب به ریاست معاون فرماندار با اولویت بررسی روند اعطای تسهیلات تبصره 18 و سرمایه درگردش برگزار شد
💢 شهروز کرمی، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب: 🔹از مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک های عامل انتظار می رود به مکاتبات اداری بسنده نکرده و همراهی جدی تری با تولیدکنندگان و سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال داشته باشند. 🔹تسریع و تسهیل در اعطای تسهیلات باید در اولویت کاری کارگروه قرار گیرد، بویژه مشاغل روستایی بیشتر تقویت گردد. 🔹بانکهای عامل، گزارش طرح های پیشنهادی برای اعطای تسهیلات را که با مشکل مواجه هستند را با ذکر علت عدم تخصیص تسهیلات به کارگروه اعلام نمایند.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 10:40
معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از پروژه آبرسانی 81 روستایی شهید باکری میاندوآب بازدید کرد
مجید آقازاده حبشی، معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور: دولت سیزدهم اجرای بزرگترین پروژه آبرسانی باعنوان پروژه محرومیت زدایی در دستور کار قرار داده است، در قالب این پروژه، هفت هزار و 140 روستای محروم و کم‌برخوردار کشور از آب آشامیدنی سالم برخوردار می‌شوند.
  • شنبه 28 خرداد 1401 ساعت 13:30
فرماندار میاندوآب؛
شهرستان میاندوآب جزو موفق ترین شهرستانهای استان در بخش کشاورزی است و این پتانسیل را دارد که علاوه بر قطب تولید نهال به قطب تولید محصولات کشاورزی نیز تبدیل گردد
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در مراسم بهره برداری از پروژه های جهاد کشاورزی مطرح کرد؛ 🔹شهرستان میاندوآب جزو موفق ترین شهرستانهای استان در بخش کشاورزی است و این پتانسیل را دارد که علاوه بر قطب تولید نهال به قطب تولید محصولات کشاورزی نیز تبدیل گردد 🔹دو کشاورز میاندوآبی به عنوان کشاورزان نمونه کشوری معرفی شده اند، ضمن تقدیر از این بزرگواران و تمامی فعالان حوزه کشاورزی شهرستان امیدواریم در سالهای آینده نیز این روند ادامه یابد.
  • شنبه 28 خرداد 1401 ساعت 13:26