بررسی مشکلات حوزه گردشگری میاندوآب در دیدار چهره به چهره فعالان حوزه گردشگری با مسئولان
دومین جلسه کارگروه رفع مشکلات حوزه گردشگری شهرستان میاندوآب با حضور فعالان و سرمایه گذاران حوزه گردشگری و مدیران دستگاههای متولی برگزار شد
  • چهارشنبه 17 آذر 1400 ساعت 09:33
معاونین اجرایی و روابط عمومی دفتر استاندار معرفی شدند
در مراسمی که با حضور مدیر کل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری و مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، آقایان سیدحمید ساداتی و حجت فیروزبخت به ترتیب عنوان معاونین اجرایی و روابط عمومی دفتر استاندار معرفی شدند.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 14:07
در مجمع نمایندگان استان در مجلس و با حضور وزیر راه و شهرسازی مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی: زیر ساخت های عمرانی استان، اقتصادی شود/ آذربایجان غربی ظرفیت تبدیل شدن به بندر خشک در منطقه را دارد
با پیگیری های محمد صادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی جلسه مجمع نمایندگان استان با حضور تمامی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، وزیر و معاونین وزیر راه و شهرسازی برگزار شد . در این جلسه مسائل و مشکلات حوزه ساخت و توسعه و بهسازی راه های استان مورد بررسی قرار گرفت.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 14:05
انتشار اطلاعیه شماره یک کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا
کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بر اساس بند یک مصوبات نود و پنجمین جلسه ستاد مبنی بر اجرای "طرح مدیریت هوشمند" بیماری بر بستر سامانه امید اطلاعیه شماره یک خود را صادر کرد.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 14:02
در دیدار با معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی گفت : روند احداث خط تولید خودرو زامیاد در استان تسریع یابد / محل منطقه ویژه اقتصادی سرو- ارومیه جانمایی شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به اهمیت احداث خط تولید خودرو زامیاد در ایجاد فرصت های اشتغال و همچنین رونق اقتصادی منطقه ضروری است موانع و مشکلات اجرای این طرح برطرف و روند احداث این خط تولید با سرمایه گذاری سرمایه گذاران بومی تسریع یابد.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 13:59
پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت روز دانشجو
فرماندار میاندوآب با صدور پیامی به مناسبت 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب: روز دانشجو، روز پاسداشت تمامی ارزش‌های اصیل روشن‌فکرانه‌ دینی و اعتقادی شهیدانی است که ندای ظلم ستیزی و آزادگی را در نظام پوسیده و استبدادی پهلوی فریاد زدند و خون گرمشان در رگ‌های فسرده جامعه جاری و ساری شد و آغاز تمدن بزرگ ایرانی اسلامی را تحقق بخشید.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 13:51
استاندار آذربایجان غربی:
سازمان مدیریت و برنامه ریزی موانع و مشکلات پیشرفت استان را شناسایی کند/ استان نیازمند مدیران جهادی ، پرتلاش، نوآور و پیگیر است
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر مدیریت جهادی و انقلابی در استان، افزود: با تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر به دنبال راه حل مشکلات و برون رفت از مشکلات اقتصادی هستیم و سعی می کنیم مدل های مالی جدید را وارد چرخه اقتصادی استان کنیم.
  • شنبه 13 آذر 1400 ساعت 12:20
با حکم استاندار آذربایجان غربی
مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومى استانداری آذربایجان غربی منصوب شد
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، وحید پوریافر را به عنوان مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومى استانداری آذربایجان غربی منصوب کرد.
  • شنبه 13 آذر 1400 ساعت 12:17
استاندار آذربایجان غربی:
احیای دریاچه ارومیه اولویت مهم دولت سیزدهم است/ برای پروژه انتقال آب به دریاچه ارومیه 15 هزار میلیارد تومان به قیمت روز هزینه شده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه احیای دریاچه ارومیه از دغدغه های مهم مردم منطقه و حتی کشور است، گفت: این امر از اولویت های مهم دولت سیزدهم نیز به شمار می‌رود و توجه ویژه ای نیز به این مهم طی روزهای گذشته صورت گرفته است.
  • شنبه 13 آذر 1400 ساعت 12:14
<< < 2 3