کاهش بیش از 40 درصدی حقابه بخش کشاورزی شهرستان میاندوآب باید مورد بازنگری قرار گیرد.
معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی همراه با مدیر کل شبکه های آبیاری و زهکشی و مجری طرح رودخانه های مرزی استان در وزارت متبوعه، بهمراه جمعی از مسئولان شهرستان میاندوآب، از ایستگاه پمپاژ روستای ولی آباد (پروژه واحد عمرانی یک_قطعه 3_1 z) بازدید کرد.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 12:21
3 هزار میلیارد ریال برای تکمیل کنارگذر شمالغرب میاندوآب نیاز است
علی پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در بازدید از عملیات ساخت کنارگذر شمالغربی میاندوآب مطرح کرد؛ 🔹 پروژه کنارگذر شمالغرب این شهرستان 72 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل و اتمام آن به سه هزار میلیارد ریال نیاز است.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 12:14
شورای اداری شهرستان میاندوآب برگزار شد
شورای اداری شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور حجت الاسلام والمسلمین نیساری مشاور استاندار آذربایجان غربی در امور ایثارگران و اعضای شورای اداری شهرستان میاندوآب برگزار شد
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب: اهداف اصلی دولت مردمی و فساد ستیز دکتر رییسی مبارزه با فساد و رانت، از بین بردن فاصله طبقاتی، ایجاد اشتغال، تقویت تولید و سرمایه گذاری می باشد و ما نیز به عنوان خادمان مردم و نماینده دولت در شهرستان وظیفه داریم سیاستهای نظام و دولت را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 12:07
خیّر نیک‌اندیش تهرانی کلنگ احداث پنجمین مدرسه خود را در میاندوآب به زمین زد
«مصطفی روشنایی» خیّر نیک‌اندیش اهل تهران، کلنگ ساخت یک مدرسه 12 کلاسه را به عنوان پنجمین مدرسه خود در شهرستان میاندوآب به زمین زد.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 12:01
ادامه سفرهای روستایی معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان میاندوآب
فرماندار میاندوآب، در راستای دیدار بی واسطه با اهالی مناطق محروم و تحقق شعار خدمت بی منت میز خدمت مسئولین شهرستان میاندوآب را در در جمع اهالی دهستان مکریان شمالی برپا کرد.
میز خدمت در دهستان مکریان شمالی به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید کوچری، اولین فرماندار شهید جمهوری اسلامی ایران با همکاری حوزه مقاومت بسیج ادارات همزمان با برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی با عنوان میز خدمت جهادی با هدف محرومیت زدایی و رسیدگی مستقیم و بی واسطه مسئولان به مشکلات مردم برگزار شد.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 11:55
استاندار آذربایجان‌غربی:
طرح اصلاح ارز ترجیحی بهبود توزیع یارانه‌ها است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: طرح اصلاح ارز ترجیحی، توزیع عادلانه یارانه در راستای کمک به اقشار آسیب پذیر و دهک‌های پایین جامعه طراحی و اجرا شده و مهمترین بخش آن رسیدن یارانه واقعی به دست مردم است.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 11:53
آیین تکریم و معارفه رئیس هلال احمر شهرستان میاندوآب برگزار شد
طی آیینی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب و مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی "کاظم نجفی" به عنوان سرپرست هلال احمراین شهرستان معرفی و از خدمات "نادر افشارلو" مدیر پیشین تجلیل شد.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 11:50
علی پیام در جمع کادر درمان شهرستان میاندوآب مطرح کرد؛
ایثار و فداکاری کادر درمان در دوران سخت کرونایی با هیچ معیاری قابل سنجش نیست.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با حضور در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) ضمن تبریک هفته سلامت از خدمات کادر درمان شهرستان تجلیل کرد
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 11:46
گرامیداشت هفته معلم در میاندوآب
آیین تجلیل از 80 معلم منتخب شهرستان میاندوآب به مناسبت گرامیداشت هفته معلم در مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد اسلامی برگزار شد
در آیین گرامیداشت هفته معلم، از 80 معلم منتخب شهرستان در طرح جلوه های ویژه شامل 12 آیتم: تدریس در فضای مجازی، ارتباط با اولیاء، فناوری نوین، جلسه با والدین، تولید محتوای، ارتباط با گروه های آموزشی، خلاقیت در یادهی ، طرح همیار معلم و بهره مندی از کمک والدین تجلیل بعمل آمد.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 11:37
<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>