ادامه سفرهای روستایی معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان میاندوآب
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب باهدف بررسی و رفع مشکلات در جمع اهالی روستای دوه چی از توابع بخش بکتاش حضور یافت
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب به همراه امام جمعه محترم شهرستان و سردار عیسی زاده، نماینده مردم شریف شهرستان های میاندوآب، چهاربرج و باروق در مجلس شورای اسلامی و مسوولان شهرستانی در ادامه سفرهای روستایی خود با حضور در مسجد روستای دوه چی، ضمن دیدار با مردم شریف این روستا، مشکلات موجود را مورد بررسی قرار داد
  • سه شنبه 6 اردیبهشت 1401 ساعت 11:36
جلسه کارگروه ویژه پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان میاندواب به ریاست فرماندار برگزار شد
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب: 🔹 شهرداری فقط در چهارچوب قوانین و ضوابط مجوز ساخت صادر کند و قبل از شروع ساخت و ساز طبقات اضافی پیگیر موضوع شوند. 🔹 روند افزایشی ساخت و سازهای غیرقانونی، تخلفات ساختمانی و تعارض به کاربری های زراعی، باغی و بستر رودخانه ها نگران کننده است. 🔹 تمامی دستگاه های اجرایی عزم جدی برای مکانیابی و تامین زمین برای ساخت مسکن ملی داشته باشند.
  • سه شنبه 6 اردیبهشت 1401 ساعت 11:31
اطلاعیه دعوت به همکاری
اطلاعیه دعوت به همکاری بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی امام (ره)
  • سه شنبه 6 اردیبهشت 1401 ساعت 11:28
فراخوان نظافت عمومی شهری و روستایی
فراخوان فرمانداری میاندوآب برای نظافت و پاکسازی محیط‌های شهری و روستایی شهرستان میاندوآب
  • پنج شنبه 25 فروردین 1401 ساعت 21:06
آغاز سفرهای روستایی فرماندار میاندوآب
فرماندارمیاندوآب در ادامه حرکت پویای خود در راستای اجرای سیاستهای دولت سیزدهم تا رسیدن به لبخند رضایت مردم، از 3 روستای محروم بازدید کرد
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در ادامه حرکت پویای خود در راستای اجرای سیاستهای دولت سیزدهم تا رسیدن به لبخند رضایت مردم، از 3 روستای محروم و فاقد دهیاری بخش مرکزی شامل: زنگ آباد، کوخان و نبی کندی بازدید کرد با دستور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب، سفرهای روستایی بصورت مستمر و با هدف احصاء و رفع مشکلات روستاییان بویژه اهالی روستاهای محروم با حضور و پاسخگویی مدیران دستگاه های اجرایی تا رسیدن به رضایت مردم ادامه خواهد داشت.
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 12:18
فرماندار میاندوآب از دانش‌آموزان فعال دوره‌های آموزش مجازی میاندوآب تجلیل کرد
80 دانش‌آموز فعال دوره‌های آموزش مجازی سال تحصیلی جاری در میاندوآب با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان میاندوآب تجلیل شدند.
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 12:13
حرکت پویای فرماندار میاندوآب تا لبخند رضایت مردم
🔴علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در جمع اعضای شورای بخش، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها گفت: 🔹علاوه بر بازدیدهای سرزده از ادارات، تشدید نظارت بر بازار عرضه اقلام اساسی و نانوایی ها، سفرهای روستایی نیز آغاز و بصورت مستمر و تا زمانیکه لبخند رضایت مردم را شاهد باشیم ادامه خواهد داشت. 🔹دهیاران نسبت به اولویت بندی مشکلات، جمع بندی برخورداریها، نیازمندیها و شناسایی خانواده های نیازمند روستا اقدام و نتیجه را گزارش نمایند.
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 12:09
ابلاغ ساعت کارى دستگاههای اجرایى استان
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 12:08
آغاز لایروبی زرینه رود میاندوآب و تکمیل مجموعه گردشگری زرینه رود
در جلسه ای با حضور فرماندار، شهردار و روسای امور منابع آب و اداره صمت میاندوآب مشکلات موجود در حوزه سواحل زرینه رود میاندوآب مورد بررسی قرار گرفت.
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 12:03