جلسه ستاد شهرستانی مبارزه ‌و مدیریت ویروس کرونا به ریاست فرماندار ویژه میاندوآب برگزار شد

علی پیام، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میاندوآب: اولویت اول ستادمقابله با کرونا حفظ سلامت مردم و آرامش روانی جامعه است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛علی پیام در ستاد شهرستانی مقابله با کرونا با تاکید بر اینکه  اولویت اول ستادمقابله با کرونا حفظ سلامت مردم و آرامش روانی جامعه است گفت: مصوبات ستاد مقابله با کرونا لازم الاجراست، اگر طالب کاهش بیماری و بهبود شرایط هستیم باید از خودمان شروع کنیم و در این راستا از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان انتظار داریم اهتمام ویژه ای نسبت به اجرای مصوبات و تداوم بازرسی ها داشته باشند.

وی افزود: طبق آمارهای اعلامی شاخص رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان بالاتر از شاخص استانی است ولی با این وجود شاهد ورود شهرستان به وضعیت قرمز بیماری هستیم و این توجیه پذیر نیست.

فرماندار میاندوآب گفت: مدیران تمامی نهادهای دولتی و غیر دولتی موظف به ملزم نمودن تمامی کارکنان به استفاده از ماسک و تزریق واکسن هستند، همچنین تیمهای نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی تقویت شده و بازدید های سرزده در اولویت کاری ستاد قرار خواهد گرفت.

وی در خاتمه از مردم فهیم شهرستان میاندوآبخواست تا برای حفظ سلامت خود و اطرافیان از حضور در مجالس خودداری نموده و در صورت ضرورت با رعایت پروتکل های بهداشتی حضوریابند.