پیام تبریک فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب به مناسبت سالروز میلاد امیرالمومنین حضرت علی (ع) و روز پدر

علی پیام، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میاندوآب در پیامی سالروز میلاد با سعادت حضرت علی (ع)، روز مرد و پدر را به تمامی پدران و مردم شریف شهرستان تبریک گفت

علی پیام، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میاندوآب در پیامی سالروز میلاد با سعادت حضرت علی (ع)، روز مرد و پدر را به تمامی پدران و مردم شریف شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب متن پیام به شرح زیر است:

    " بسم الله الرحمن الرحیم"

 زندگی امیرالمؤمنین سر تا پا درس است. آن چیزی که در میان رفتارهای امیرالمؤمنین - که شامل همه‌ی خصلتهای نیک یک انسان و یک زمامدار است - انسان مشاهده میکند و برترینِ این خصوصیات برای امروز ماست، مسئله‌ی بصیرت‌بخشی و بصیرت‌دهی به کسانی است که نیاز به بصیرت دارند؛ یعنی روشن کردن فضا... مقام معظم رهبری (مدظله العالی)


سیزدهم رجب سالروز میلاد یگانه مولود خانه‌ی کعبه ، اولین مسلمان اقتدا کننده به رسول مهربانی‌ها می باشد که  یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)، در ترویج و گسترش دین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته است.
 عدالت، شجاعت، مبارزه باظلم وستم وتوجه به محرومین جامعه از  بزرگترین ویژگی‌های این بزرگ مرد تاریخ اسلام است که در طول زندگی پربرکت خویش  از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.
اینجانب به رسم احترام به روح بلند تمامی پدران آسمانی و مردان سرافراز سرزمینم که خالصانه در راه دفاع از اسلام، وطن و  انقلاب جان خود را بر طبق اخلاص نهادند،  سالروز ولادت امیرمؤمنان حضرت علی(ع) را به عموم آزادمردان جهان، مردم شریف شهرستان میاندوآب و خصوصاً پدران معظم شهیدان و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض می نمایم. 

علی پیام
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میاندوآب