علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور بیانیه ای، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج و یاد و خاطره شهدای بسیجی را گرامیداشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

می توان بسیج را به حق مکتبی ترین و مردمی ترین نیروی مقاومت جهانی نامید.(مقام معظم رهبری)


بسیج، مدرسه ای از عشق و ایثار است که درآن  دریایی از معانی و مفاهیم عمیقی از ولایت مداری، ایمان و از خودگذشتگی، شور و شعور و بصیرت آموزش داده می شود تا دانش آموختگانش قهرمانان وطن و الگوی های جهاد و استقامت باشند.

  جوانان ایران اسلامی نیز با حضور در مدرسه عشق و ایثار سرافرازانه از وطن و میهن اسلامیشان در برابر متجاوزان دفاع کرده و با تداوم این مسیر الهی، انقلاب و نظام اسلامی را از گزند و آسیب بدخواهان در امان نگه داشته اند.


بسیج و بسیجی، خاطرات رزمنده ه‏ایی را زنده نگه داشته اند که با شجاعت تمام، هشت سال دفاع از میهن عزیزمان  را بر عهده گرفتند و مردانه و بدون خستگی، صحنه‏ هایی را در جنگ آفریدند که قلم هیچ گاه قادر به توصیف آن نیست.

امروز دشمنان قسم خورده انقلاب، آمریکا، اسرائیل، حزب کومله، دموکرات و متحدانشان  با دامن زدن به ایجاد ناامنی و تفرقه، نظام مقدس جمهوری اسلامی، وحدت ملی و تمامیت ارضی کشور عزیزمان را هدف گرفته اند و همچون گذشته ناکام مانده اند.

دشمنان ما از مجموعه نیروی شکوهمند و پرعظمتی بنام بسیج هراسان هستند، نیروی قدرتمندی که در سراسر ایران پهناور اسلامی تحت لوای تفکر ناب حسینی (ع) گسترانیده شده و سپر نفوذناپذیر خود را که از تار و پود فرهنگ ایثار و شهادت بافته شده است را در برابر تیرهای سهمناک استکبار و ایادی آن برای حفاظت از انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران علم کرده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن بسیجی ایران اسلامی و شهرستان میاندوآب،  بویژه شهدای بسیجی حوادث اخیر کشور بدست اغتشاشگران،  هفته بسیج را به تمام بسیجیان کشور و مردم شریف، مومن، انقلابی و غیرتمند شهرستان میاندوآب که در دوران انقلاب و دفاع مقدس جانانه از دین، ناموس و تمامیت ارضی کشور دفاع کردند تبریک عرض نموده و از آستان خداوند سبحان، برای همه این بسیجیان جان برکف، عافیت، عزت روزافزون و اقتدار و سربلندی مسئلت دارم.

علی پیام
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب